contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

V neck shoes

Adrianna Jannasz

Fot. Instagram: @reserved

Witamy ponownie powrót lat 80-tych! Modne już były ubrania z weluru, zwierzęce motywy czy bufki, teraz przyszedł czas na V neck shoes! Czyli buty, które optycznie wydłużają nogi!

Fot. Instagram: @reserved

Model ten ma charakterystyczne wycięcie w kształcie litery V i dostępny jest we wszystkich kolorach i wzorach, lecz najbardziej popularny jest klasyczny, czarny model. Występują na niskim obcasie lub na wysokiej szpilce. Pokochały je naczelne blogerki oraz street style.

Jak je nosić? Pasują niemalże do wszystkiego. Idealnie komponują się z dżinsami, spodniami 7/8 czy z krótkimi spódniczkami.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz

Kolor roku 2019 - Living Coral

Jagoda Lisiak

Materiały prasowe PIXERS

Ciepły, pozytywny, a jednocześnie wyrazisty i intrygujący. Kolor roku 2019 Pantone to połączenie soczystej mandarynki z delikatną, miękką brzoskwinią. Brzmi apetycznie.

 Każdego roku w grudniu Pantone szykuje dla nas coś specjalnego - ogłoszenie, na które czeka świat mody i designu oraz wszyscy ci, którzy wiedzą, że kolor ma znaczenie. Tym razem Instytut specjalizujący się w wyznaczaniu trendów kolorystycznych postawił na odważny odcień, który ma nam przypominać o tym, co realne i autentyczne w świecie, w którym social media i technologia wyznaczają rytm życia. Występujący w naturze, krzykliwy kolor pozwala obcować z niesamowitą, skrytą w głębi oceanów przyrodą, a jednocześnie jest bliski temu, co widzimy na ekranach naszych smartfonów i komputerów.

Materiały prasowe PIXERS

 Żeby ułatwić nam wykorzystanie koralowego w codziennym życiu - podczas dobierania garderoby, czy aranżowania wnętrz, Pantone przygotował 5 palet kolorystycznych, które wydobywają z niego to, co najlepsze. Wśród nich znajdziemy przeróżne połączenia - od ciepłych pasteli kojarzących się z zachodem słońca (paleta Shimmering Sunset), przez psychodeliczne barwy (Trippy), po neutralne kolory ziemi, ocieplone koralowym (Focal Point).

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcia: Materiały prasowe PIXERS

 

Aplikacja do wykrywania podróbek

Adrianna Jannasz

Kampania Louis Vuitton wiosna-lato 2017

Podróbki to zmora współczesnej mody. Handel podróbkami rośnie w zastraszającym tempie. Mało kto wie, ale wartość podróbek w Unii Europejskiej stanowi aż 26 miliardów euro! 

Na przeciw temu wyszedł nowojorski start-up Blue Bite, który przy użyciu technologii NFC, stworzył aplikację Decode której zadaniem jest rozpoznanie podrobionej rzeczy. 

Kampania Long Champ jesień-zima 2013

Polega to na przyłożeniu telefonu do torebki, buta czy nawet piłki nożnej i zeskanowaniu produktu. W ciągu kilku sekund otrzymamy odpowiedź czy sprawdzana przez nas rzecz jest podrobiona czy nie.

Do tej pory system NFC był wbudowany w produkty głównie w celach marketingowych. Dziś może posłużyć każdym, którzy korzystają z telefonów o systemie IOS. 

Fot. aplikacja Decode

Blue Bite współpracuje już z kilkoma firmami, w tym z Adidasem, Pinko czy Bulgari. Przeznaczenie aplikacji jest przydatne dla tych, którzy robią zakupy na internetowych aukcjach takich jak eBay, Allegro czy Amazon. A tam trudno o identyfikację autentyczności.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz

Framed Tweets

Adrianna Jannasz

Fot.: www.framedtweets.com

Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było! Framed Tweets to firma, która sprzedaje oprawione w złote ramy screeny tweetów znanych osób! Brzmi oryginalnie!

W kolekcji znalazły się wpisy aktorów, muzyków, polityków i komików. Swoją oddzielną kategorię ma tam nawet Kanye West.

Fot.: www.framedtweets.com

Framed Tweets to idealny prezent dla bliskich, a szczególnie dla osób starszych, którzy nigdy nie zetknęli się z Twitterem. Koszt takiej ramki wynosi 49 dolarów.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz

Adidas Deerupt - powrót lat 80.

Jagoda Lisiak

Najnowszy model Adidas Originals - Deerupt/Instagram: @adidasoriginals

Adidas przywraca do łask lata 80. Ich najnowszy model Adidas Deerupt wzorowany jest na archiwalnych modelach pochodzących właśnie z tamtego okresu.

Trend, któremu poddała się marka Adidas jest już zauważalny i doceniamy od jakiegoś czasu. Domy mody jak Louis Vuitton czy Balenciaga od kilku już sezonów są wierne stylistyce poprzednich dekad. Ich zmodernizowane i odświeżone modele butów robią furorę. Szczególnie jest to zauważalne wśród fanów mody ulicznej tzw. streetstyle’u.

Najnowszy model Adidas Originals - Deerupt/Instagram: @adidasoriginals

Adidas chce wzbudzić w pokoleniu, które widzi w tych butach swoje dzieciństwo, poczucie nostalgii. Tęsknotę za beztroskim czasem. Oferuje im minimalistyczny, innowacyjny model sportowego buta z linii Adidas Originals.

Deerupt wyposażony jest w unikalny system zewnętrznej struktury siatki, który pojawił się już w latach 80. Wyróżnia się również cieńszą podeszwą, przez co wydaje się zgrabniejszy w odróżnieniu od modeli, które zdominowały teraz rynek mody.

Adidas tym samym chce pokazać, że nie boi się nowych rozwiązań i chce przekraczać granice. Superlekki model Adidas Deerupt jest tego najlepszym przykładem.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak