contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Boucle - podstawowa tkanina Chanel

Jagoda Lisiak

Chanel wiosna-lato 2011

Dom mody Chanel to wizytówka luksusu, elegancji i dobrego smaku. Składa się na to wiele czynników ale jednym z ważniejszych jest z pewnością dobór najlepszej jakości materiałów.

 Gabrielle Chanel oraz jej następcy szczególnie upodobali sobie jeden z nich – boucle. 

Jest to teksturowana tkanina z przędzy pętelkowej czyli z ozdobnie skręconych wyrobów włókienniczych. Wraz z wieloma supełkami i węzełkami tworzy produkt bardzo wyjątkowy.

 Francuska marka co sezon korzysta z tego materiału, zachwycając przy tym kreatywnością. Różnorodność kolorów i wzorów Chanel wykorzystuje perfekcyjnie. 

Z Boucle uszyto już płaszcze, spodnie czy całe komplety. Jednak najpopularniejszą częścią garderoby z metką francuskiego brandu jest żakiet. Razem ze spódnicą do kolan tworzą gustowny duet. 

Chanel wiosna-lato 2011

Zaproponowany w 1954 roku przez Gabrielle ponadczasowy element damskiego stroju zyskał ogromną popularność a sukcesy na rynku dóbr luksusowych odnosi do dziś. 

Inspiracją do tego projektu była męska garderoba. Rzeczy proste, praktyczne, gwarantujące swobodę ruchów. 

Materiał, o którym mowa w tekście nie jest przeznaczony do tworzenia wyłącznie ubrań. W kolekcjach Chanel widnieją również akcesoria wykonane z kręconego surowca. Charakterystyczne torebki i buty czynią stylizacje kompletnymi. 

Kiedy stery w domu mody zostały przejęte przez Karla Lagerfelda towary, które na przestrzeni lat zyskały miano ikon cały czas są rewolucjonizowane. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak