contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Christian Louboutin i jego inspiracje Miasteczkiem Twin Peaks

Jagoda Lisiak

Kampania torebki Shoepeaks od Christiana Louboutina

Współprace projektantów z innymi twórcami czy inspirowanie się szeroko pojętą sztuką w świecie mody nie jest niczym nowym. Jednak zaskakujące może wydać się połączenie świata butów i torebek z serialem telewizyjnym.

Mowa oczywiście o torebce zaprojektowanej przez Christiana Louboutina dla której stworzenia inspiracją był kultowy już serial Davida Lyncha z lat 90. jakim jest Miasteczko Twin Peaks. Model nazywa się ShoePeaks i powstał poprzez połączenie klasyków obuwniczych Christiana Louboutina jakim jest niewątpliwie model szpilek So Kate.

Torba jest bardzo intrygująca i sprawne oko może dojrzeć w niej również inspiracje architekturą czy rzeźbą. Torebka może być odczytywana jako symbol podwójnego życia jakie prowadziła główna bohaterka serialu - Laura Palmer.

Nieodzowną częścią premiery jest surrealistyczna, lekko niepokojąca kampania za którą odpowiedzialny jest duet niemieckich fotografów Billy & Hells, których prace utrzymane są w podobnej stylistyce co kampania Shoepeaks. Promocji towarzyszy również film.

Torebkę można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych -  czarnej i złotej, a kosztuje ona 3,300€. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Joanna Dudek