contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Denim

Katarzyna Pyrek

AG Jeansm wiosna-lato 2015

Dżins, czyli materiał nie do zdarcia, rozgłos zdobył w XIX wieku.

Osadnicy przebywający w Stanach Zjednoczonych potrzebowali ubrań, w których czuliby się komfortowo, i które byłyby wytrzymałe na uszkodzenia. W późniejszych okresach nosili je również kowboje a także żołnierze.

Calvin Klein wiosna-lato 2015

Wraz z początkiem lat 90. zainteresowanie denimem znacznie zmalało, jednak ostatnie sezony dowiodły, że dżins jest ponadczasowy a projektanci nadal mają na niego pomysł.

Dawniej, uczniom groziło wydalenie ze szkoły za przyjście na zajęcia w dżinsach. Obecnie są one uniwersalną częścią garderoby noszoną, zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, na różne okazje.

Modne w ostatnich latach rurki czy boyfriendy ustępują miejsca dzwonom. Projektanci prześcigają się w udoskonalaniu kurtek, koszul i kamizelek tworzonych z tego materiału. Miłośnicy mody bardzo chętnie wykorzystują je w swoich stylizacjach.

Marki, które specjalizują się w produkcji odzieży dżinsowej takie jak Pepe Jeans czy Tommy Hilfiger cały czas są na topie. A australijski brand One Teaspoon przeżywa gorący okres, dzięki swoim ponadczasowym produktom.

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

tekst: Jagoda Lisiak