contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Granny chic

Jagoda Lisiak

Gucci wiosna-lato 2016

Na ulicach coraz częściej zobaczyć można dziewczyny noszące plisowane spódnice za kolano, berety czy okulary w dużych oprawkach. Popularny są buty na słupku, kwiatowy print oraz noszenie skarpetek do szpilek. To nic innego jak „granny chic”, czyli w wolnym tłumaczeniu „babciny szyk” lub „babciny look”.

Na wybiegu natomiast babciną elegancję promuje dyrektor kreatywny Gucci – Alessandro Michele. W jego kolekcjach znaleźć można bardzo ozdobne i kolorowe ubrania, korale, wspomniane już spódnice midi oraz buty na słupku. Nie brakuje oversizowych, dzierganych swetrów i kokard wiązanych pod szyją.

Ubrania w stylu retro i odcieniach rudości oraz miodu mają w swoich kolekcjach też takie marki jak Miu Miu, Bottega Veneta oraz Prada.

Charakterystycznym elementem dla tego trendu są również białe i siwe włosy, a także różne nakrycia głowy. Popularne są opaski z kokardą, berety i chusty.

Fashionistki pokochały modę z poprzednich dekad i póki co nie planują się z nią rozstać.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak