contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Hermes z pierwszą, autorską perfumerią na świecie

Jagoda Lisiak

Perfumeria Hermes/fot. Hermes 

Początkowo francuska marka Hermes zajmowała się głównie produkcją sprzętu jeździeckiego. Dziś, jest uznaną marką mody,  symbolem prestiżu i luksusu. 

Oprócz skórzanych akcesoriów, ubrań i dodatków, firma ma w swojej ofercie również perfumy, które cieszą się sporą popularnością. Amazone, Bel Ami, Caleche, Terre D’Hermes czy Voyage d’Hermes to jedne z najsłynniejszych zapachów. 

Wnętrze perfumerii Hermes/fot. Hermes

Kolejnym pomysłem na rozwój marki była autorska perfumeria. Miejsce to zostało otwarte we wrześniu 2015 roku w Brookfield Place na dolnym Manhattanie w Nowym Jorku. 

Przy Liberty Street dostępna jest pełna linia zapachowa jak również produkty do kąpieli i pielęgnacji ciała oraz świece. Jest w czym wybierać. 

Seria Jardin od Hermes 

Butik został zaprojektowany w klimacie miejskiej dżungli. Do środka wchodzi się poprzez symboliczny ogród, który jest nawiązaniem do najlepiej sprzedającej się serii perfum Jardins. W perfumerii jest możliwość dopasowania skórzanej obudowy do flakonu, według własnego gustu oraz naniesienia monogramu. 

Z okazji otwarcia perfumerii, stworzona została nowa świeca zapachowa „The Shop Around the Corner”, dedykowana nowojorczykom. Wyczuć w niej można kwiatowe wonie z naciskiem na eukaliptusa. Jej pomysłodawcom jest Celine Ellena, córka Jean-Claude’a – głównego nosa marki. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak

Terre D'Hermes - zapach dla mężczyzn od Hermes 

Eau des Merveilles - zapach dla kobiet od Hermes