contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Kim jest it-girl?

Adrianna Jannasz

Instagram: @kenzas

Dzisiejsze młode pokolenie większość swojego czasu spędza na portalach społecznościowych. Do najbardziej znanych i wpływowych należą: Instagram, Snapchat i powoli odchodzący w zapomnienie Facebook. To tam królują it-grils. Kim są?

It-girl to dziewczyna, o której wszyscy mówią. Ona wyznacza trendy i cieszy się zainteresowaniem mediów i internautów. Jej celem jest inspirowanie śledzących ją ludzi. Wbrew pozorom nie jest to aktorka ani gwiazda.

Mamy czasy, w których panuje moda na bycie it-girl. Dziewczyna posiadająca tysiące followersów na Instagramie może nazwać się tym mianem.

Zazwyczaj są to młode dziewczyny: 20+, które pokazują swoją garderobę i styl życia innym. Chcą, żeby je kopiować, chcą wyznaczać nowy kierunek.

Instagram: @kyliejenner

Dziewczyny it-girls nie lubią chować się pod jedną metką. Ubrania do swoich stylizacji wyszukują niemalże wszędzie. Od sieciówek po sklepy z używaną odzieżą, lecz na tym nie poprzestają. Mają relacje niemal biznesowe z projektantami i innymi znanymi na całym świecie markami. Nie przywiązują się do jednego brandu czy czasopisma - są indywidualistkami. 

Te bardziej znane it-girls doceniane są na całym świecie w magazynach oraz portalach poświęconych modzie. Tam umieszczane są ich stylizacje, najczęściej zrobione podczas odbywających się na świecie tygodni mody.

Dziewczyny uwielbiają wyróżniać się z tłumu. Wolą wybrać ubranie mniej znanego projektanta niż paradować z torebką Chanel, którą nosi „cały Paryż”. 

Instagram: @jemerced

W Polsce i na świecie it-girls jest coraz więcej. Media społecznościowe mają teraz ogromną moc i dodatkowa pomoc it-girls pozwoli nie jednej marce wyróżnić się na tle dzisiejszych popularnych marek z kilkudziesięcioletnią tradycją.

W Polsce najpopularniejszymi it-girls są: Jessica Mercedes Kirschner oraz Julia Kuczyńska,znana jako Maffashion, natomiast na świecie mianem it-girl można nazwać: Kylie Jenner, Alexę Chung czy Kenzę Zouiten.

Mówiąc krótko - it-girls to królowe Instagrama!

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Tekst: Adrianna Jannasz