contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Nanotechnologia, czyli ubrania, których nie da się zabrudzić

Jagoda Lisiak

Czy jest możliwe, aby nasze ubrania były niezniszczalne, niegniotące się, odporne na wchłanianie wilgoci, odporne na plamy, na elektryzowanie się, niwelujące brzydkie i nieprzyjemne zapachy?

Obecnie stosowane technologie pozwalają na to. Wszystko dzięki technologii Nano-Tex, która poprawia właściwość tkanin na poziomie molekularnym. Każde włókno zostaje przekształcone w wyniku działania nanotechnologii.
Nanocząsteczki mają bardziej rozwiniętą powierzchnie w porównaniu do tradycyjnych materiałów. Praca w nano-skali pozwala na ulepszenie tkaniny dając jej funkcjonalność. 

Odporna na plamy? 
Technologia Nano-Tex zapobiega zabrudzeniom, by nie tylko nadać tkaninie długotrwałość i estetyczny wygląd, ale również poczucie komfortu i dłuższego zachowania swoich wartości.
Cechą charakterystyczną rewolucyjnej tkaniny Nano-Tex jest przepuszczalność powietrza. 

Australijska firma THREADSMITHS wprowadziła na rynek serie koszulek odpornych na działanie wody i zabrudzeń co ma ułatwić nam komfort noszenia ubrań. Zobaczcie ten innowacyjny pomysł na filmie powyżej. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz