contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Płonące buty New Balance

Jagoda Lisiak

Twitter: Only In Boston

W związku z wyborem na prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, spora część Amerykanów jest niepocieszona. Ludzie w wielu przypadkach bardzo się buntują, nie zgadzają się z takim wynikiem głosowania, protestują. 

Dodatkowo, oburzyli się zwolennicy Hilary Clinton będący jednocześnie fanami butów sportowych marki New Balance. 

"Dzięki zwycięstwu Trumpa, pewne sprawy pójdą we właściwym kierunku" – powiedział w „The Wall Street Journal” przedstawiciel popularnego brandu. Słowa te wywołały lawinę złości wśród posiadaczy New Balance’ów. Wiele osób w geście protestu zaczęło wyrzucać swoje buty do kosza oraz ostentacyjnie je palić. Relacje z tych manifestów wrzucają na portale społecznościowe, pokazując całemu światu swoje niezadowolenie. 

Przeciwnicy prezydenta elekta zapewniają, że już nigdy nie kupią butów ich rodzimej firmy.

Twitter: VICE News

 Donald Trump nie popiera międzynarodowych umów handlowych, które pozwalają amerykańskim korporacjom produkować swój asortyment w Azji, gdzie mają do tego dogodne warunki i gdzie mogą to zrobić taniej. Co ciekawe, linia ubrań sygnowana nazwiskiem przedsiębiorcy produkowana jest głównie w Chinach i Bangladeszu...

New Balance jest jedyną dużą sportową marką, która wytwarza swoje produkty wyłącznie na terenie USA. Brand jest jak najbardziej za tym, aby wspierać i rozwijać sektor produkcyjny w ich kraju. 

Marka w odpowiedzi na zaistniałą sytuację, na swoim koncie na Instagramie umieściła krótkie oświadczenie, w którym zapewnia, że jest organizacją, która wierzy w swoją społeczność i szacunek wobec ludzi na całym świecie. Swoją działalność natomiast prowadzi w sposób humanitarny i uczciwy. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak

Instagram: @newbalanceus