contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Ralph Lauren - weteran amerykańskiej mody

Katarzyna Pyrek

Ralph Lauren wiosna-lato 2015

Jest twórcą kilkunastu marek, które są znane na całym świecie. Projektuje zarówno kolekcje damskie jak i męskie. Jego nazwiskiem sygnowane są również akcesoria, kosmetyki, obuwie czy artykuły dekoracyjne.

Ralph Lauren ubiera światowej sławy gwiazdy na czerwony dywan, ale nie zapomina też o sportowcach. Wspiera graczy Polo, kreując dla nich ubrania najwyższej jakości.

Ralph Lauren wiosna-lato 2009

Został oficjalnym projektantem odzieży dla drużyny olimpijskiej Stanów Zjednoczonych w latach 2008-2020. Ubiera też zawodników biorących udział w tenisowych rozgrywkach US Open i Wimbledon w roku 2015.

O jego wysokiej pozycji w branży modowej świadczyć może wielość otrzymanych wyróżnień.

Za kolekcję wiosna-lato 2009 otrzymał nagrodę publiczności. Odbiorcy pokochali klimat safari, przedstawiony przez projektanta. Ciepłe kolory, w tym oliwka, beże, złoto oraz wymyślne nakrycia głowy to znaki rozpoznawcze tej prezentacji.

Ralph Lauren wiosna-lato 2009

Ważności temu tytułowi dodaje fakt, iż był to pierwszy w historii ogłoszony przez Council of Fashion Designers of America plebiscyt, w którym to obywatele wybierali swojego faworyta. Głosowanie odbyło się online.

Projektant został także doceniony poprzez przyznanie mu, jako pierwszemu w historii, tytułu Amerykańskiej Legendy Mody w 2007 roku.

Polo Ralph Lauren SS 2010

Najważniejszym jednak dokonaniem jest zdobycie czterech najwyższych wyróżnień przyznawanych przez CFDA. Ralph Lauren to jedyny kreator, który dostąpił tego zaszczytu.

Amerykańska rada do spraw mody nagrodziła go za całokształt twórczości w roku 1991. Uznała go również za najlepszego projektanta mody damskiej roku 1995 oraz mody męskiej roku 2007. Jako posiadacz ponad 300 sklepów obejmujących jego wszystkie marki, projektant został uznany też za najlepszego detalistę.

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

tekst: Jagoda Lisiak

Ralph Lauren wiosna-lato 2009