contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Rose Quartz i Serenity kolorami roku 2016

Jagoda Lisiak

Harper's Bazaar UK wrzesień 2015 

Tradycją stało się już typowanie przez markę Pantone kolorów, które zawładną trendami w danym roku. Jak do tej pory, ich przypuszczenia okazywały się bardzo trafne. 

W najbliższych dwunastu miesiącach rynek zdominować mają, po raz pierwszy w historii aż dwie barwy – Rose Quartz i Serenity. 

Marka poprzez wybór jasnych odcieni próbuje społeczeństwo rozluźnić, wyciszyć. Różowy kwarc ma pomóc się odstresować a także skojarzyć z bezpieczeństwem. Natomiast niebiański spokój to nawiązanie do lekkości powietrza, uczucia relaksu, odprężenia, na który w dzisiejszym zabieganym świecie, poświęcamy tak mało czasu. 

Prada jesień-zima 2015

Połączenie delikatnego różu i błękitu prezentować ma równowagę między ciepłymi barwami a chłodniejszymi tonacjami. 

Kolory te nie od dziś są wykorzystywane w branży modowej, kosmetycznej i designerskiej. Kreatorzy największych domów mody prezentują pastelowe kreacje i akcesoria na światowych wybiegach od wielu sezonów. Ubrania w odcieniach roku 2016 można podziwiać m.in. w kolekcjach Acne Studios, Prady, Elie Saab czy Diora. Blado różowe i błękitne dodatki proponują m.in. Valentino, Louis Vuitton, Fendi, Balenciaga oraz Chloe.  

Z pewnością jeszcze nie raz stonowane barwy zachwycą nasze oczy a rok 2016 to zdecydowanie czas ich triumfu.  

Polub nasz fanpage na FBDYKF Facebook


Tekst: Jagoda Lisiak