contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Świadome zakupy z aplikacją Good On You

Adrianna Jannasz

Fot. Instagram: @goodonyou_app

Dzięki aplikacji mobilnej Good On You jesteśmy w stanie sprawdzić czy produkt marki, który chcemy kupić dba o środowisko i co dzieje się z produktem zanim trafi do naszych rąk. Aplikacja ta ma na celu wpłynąć na świadome zakupy i wspierać etykę mody.

Fot. Instagram: @goodonyou_app

Na pomysł stworzenia tej aplikacji wpadła dwójka Australijczyków - Gordon Renouf i Sandra Capponi, którzy w 2015 roku ogłosili swój pomysł na odpowiedzialną i świadomą modę. Inicjatywą, która była głównym powodem stworzenia aplikacji to miłość do mody i zaangażowanie w walkę o szczęśliwsze globalne społeczeństwo i zdrowszą planetę.

Fot. Instagram: @goodonyou_app

Aplikacja Good On You pomaga konsumentom robić świadome zakupy, koncentrując się na aspektach takich jak: siła robocza, środowisko, zwierzęta, ludzie, planeta. W bazie aplikacji znajdują się informacje o ponad dwóch tysiącach marek: jak dbają o środowisko, czy udostępniają listy dostawców, czy godnie wynagradzają swoich pracowników. Dostępne są również analizy polityki firm dotyczące pracy dzieci, bezpieczeństwa pracowników, prawa do zrzeszania się czy relacje między wypłacanymi stawkami, a możliwością utrzymania się. Znajdziemy tam też informacje jak produkcja ubrań wpływa na stan naszej planety spoglądając na emisję węgla, zużycie wody i energii w procesie wytwórczym.

Fot. SS Good On Ypu App

Z aplikacją współpracują marki takie jak: Marks&Spencer, Reebok, Jack Wolfskin, H&M, Uterqüe, Oysho, Bershka czy Timberland.

Good On You wspiera Emma Watson, która twiedzi: „Uważne zakupy to siła, która pozwala nam zmieniać świat”.

Aplikacja jest dostępna na całym świecie. Można ją pobrać za darmo w systemie IOS i Android. Obecnie korzysta z niej blisko 175 tysięcy osób.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Tekst: Adrianna Jannasz