contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Ultra Violet - kolor roku 2018 według Pantone

Jagoda Lisiak

Ultra Violet kolorem roku 2018 według Instytutu Pantone/Instagram: @pantone

Ultra Violet został okrzyknięty kolorem roku 2018. Wyraźny odcień fioletu ma królować w modzie, architekturze wnętrz i sztuce. 

Co roku, Instytut Pantone ogłasza kolor, który będzie dominował w stylizacjach czy wystrojach wnętrz. Na tę rekomendację czekają wszyscy fani trendów. Designerzy i architekci chętnie uwzględniają go w swoich projektach.

Instagram: @harpersbazaarus

Purpura to kolor kojarzony z galaktyką, astronomią, z czymś tajemniczym. W przeszłości była to barwa zarezerwowana tylko dla arystokracji. Tymczasem mocny, głęboki, angażujący fiolet będzie najbardziej pożądanym kolorem rozpoczętego właśnie roku.

Kolor oznaczony numerem 18-3838 na palecie Pantone niesie również za sobą całą ideologię. Oznacza innowacyjność i kreatywność, która w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Ma być odzwierciedleniem osób chcących się wyróżnić oraz jednostek wrażliwych, również na piękno.  

W modzie, na pewno nie pozostanie niezauważony.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak