contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

DO YOU KNOW

Vera Wang - projektantka sukien ślubnych

Katarzyna Pyrek

Vera Wang wiosna-lato 2015

Elegancję, prostotę i luksus jej projektów ślubnych pokochały gwiazdy światowego show-biznesu. Trendom, które wyznacza podporządkowują się także kobiety na całym świecie, które stają na ślubnym kobiercu.

Legendarna projektantka Vera Wang jest mistrzynią w swoim fachu.

Klasyczne tiulowe suknie w pastelowych kolorach to znak rozpoznawczy projektantki. Vera Wang oferuje sukienki o prostych fasonach, podkreślające sylwetkę, bez żadnych zdobień. Czasem projekty podkreślone są błyszczącą biżuterią.

Vera Wang wiosna 2015

Vera Wang wiosna 2015

Dla bardziej wymagających projektantka proponuje aplikacje z kamieni, głębokie dekolty typu V-neck oraz seksownie kuszące przeźroczystości. To właśnie Vera Wang zapoczątkowała trend na czarne suknie ślubne. Początkowo kolorem tym posługiwała się tylko w detalach.

Dla kobiet marzących o sukni od guru mody ślubnej, które nie mają dużych możliwości finansowych, mamy dobrą wiadomość. Projektantka stworzyła tańszy odpowiednik swojej marki - linię White by Vera Wang. Suknie można kupić wyłącznie w USA lub online. Ceny kreacji mieszczą się w przedziale od 500 do 1500 dolarów. 

Vogue Japan

Na ten wyjątkowy dzień w życiu, jakim jest ślub, jej projekty wybrały już m. in. Chelsea Clinton – córka byłego prezydenta USA, Jennifer Lopez, Mariah Carey, Victoria Beckham i Avril Lavigne. Aktorki: Kate Hudson, Jennifer Aniston, Hilary Duff, Uma Thurman czy Sharon Stone też postawiły na suknie od niekwestionowanej królowej mody ślubnej.

Vera Wang jesień-zima 2010

Co ważne, projektantka aby chronić swoje projekty przed nadmiernym niszczeniem i zapobiegać plagiatom, wprowadziła obowiązek płatności za przymiarki. Kosztuje on ok. 500 dolarów, a potencjalna klientka ma na mierzenie jedynie półtorej godziny.

Póki co opłata jest pobierana tylko w salonie Very Wang w Szanghaju. W przypadku gdy suknia zostanie zakupiona, kwota ta jest odliczana od ceny finalnej. Jeśli nie, pieniądze zostają w salonie.

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

tekst: Jagoda Lisiak