contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kas Kryst jesień-zima 2017/18

Jagoda Lisiak

Kampania Kas Kryst na sezon jesień-zima 2017/18/fot. Paweł Lewandowski

Jest to jedna z najlepszych kampanii sezonu jesień-zima 2017/18 w Polsce. Różowa scenografia, kwiaty i falbany to główni jej bohaterowie. Marka Kas Kryst stanęła na wysokości zadania.

Najnowsza kolekcja to nieprzewidywalne połączenie materiałów i wzorów. Widać inspiracje latami 70. i 80., które zostały zinterpretowane w wyjątkowo nowoczesny sposób.

Jest gra kontrastami a silnie zarysowane falbany widoczne na spodniach typu dzwony i na bluzach układają się niczym namalowane wzory. Mocnym punktem kolekcji są długie płaszcze, stworzone głównie z wełny, bawełny oraz moheru.

Kampania Kas Kryst na sezon jesień-zima 2017/18/fot. Paweł Lewandowski

Charakterystycznym elementem kolekcji są spodnie wykonane z elastycznego, różowego tiulu. Ten projekt potwierdza dystans, żart i polot, które na pewno nie są obce projektantce.

Przewodnim kolorem jest róż. Są też elementy czarne, czerwone oraz beżowe.

Cukierkowy świat przeniesiony został do świata mody. Efekt intrygujący i przyjemny dla oka.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Paweł Lewandowski

 

Chylak "Kolekcja 05"

Adrianna Jannasz

Fot./Małgorzata Turczyńska

Zosi Chylak przedstawiać nie musimy. Jej torebki robią furorę na polskim rynku mody oraz za granicą. Projekty wykonane są z wysokogatunkowych skór oraz z dbałością o najmniejszy detal.

Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji były eleganckie kobiety oraz zabiegane współczesne dziewczyny.

Fot./Małgorzata Turczyńska 

Modele z poprzednich kolekcji zostały odświeżone. Pojawiła się połyskliwa skóra tłoczona we wzór krokodyla, wprowadzony został nowy kolor - głęboki brąz oraz powstały nowe wzory - torebki typu shopper - na co dzień, wygodne, z dużą ilością kieszeni i przegródek oraz wersja mini - malutkie wersje klasycznych torebek, które można nosić w pasie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Małgorzata Turczyńska 

Wernisaż z okazji 17-lecia marki Paprocki&Brzozowski

Jagoda Lisiak

fot. Filip Okopny

17 lat za nimi! Duet projektantów Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski obchodzą swoje 17-lecie. Dokładnie w 2000 roku powstała ich marka.

Zazwyczaj to 18-ste urodziny obchodzi się bardzo hucznie. Panowie postanowili świętować jednak w tym roku.

fot. Filip Okopny

Z tej okazji stworzyli 17 wyjątkowych sukni. Każda z nich idealnie oddawała temperament i osobowość muzy i kobiety, dla której została zaprojektowana. W projekcie udział wzięły: Anna Dereszowska, Joanna Koroniewska, Julia Kuczyńska –Maffashion, Maja Sablewska, Kasia Sokołowska, Natasza Urbańska, Karolina Gorczyca, Reni Jusis, Jessica Mercedes Kirschner, Anna Mucha, Kinga Rusin, Kamila Szczawińska, Edyta Herbuś, Paulina Krupińska, Karolina Malinowska, Edyta Zając oraz Marcelina Zawadzka.

Klimatyczne zdjęcia wykonane przez Marlenę Bielińską, Roberta Wolańskiego i Aldonę Karczmarczyk zawisły na ścianach Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie, gdzie 23 października odbyła się ich prezentacja.

Jubilaci nie przypadkowo wybrali to miejsce. Jest ono równie eleganckie i inspirujące jak ich najnowsza, specjalna kolekcja.

fot. Filip Okopny

Wystawa fotografii to tylko połowa atrakcji jaka czekała na przybyłych gości. Projektanci swoje dzieła postanowili tym razem pokazać w nieco nietypowy sposób. Zorganizowali żywą prezentację jubileuszowych projektów, która odbyła się w trzech sekwencjach. Pierwsza z nich to lekkie i jasne kreacje, druga – kwiatowa oraz trzecia, w której zestawione zostały bardziej klasyczne projekty, gdzie główną rolę odgrywał detal.

Projektantów podziwiamy i życzymy im kolejnych tak twórczych, owocnych i wspaniałych lat!  

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Filip Okopny