contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Tomasz Ossoliński w Pałacu Małachowskich

Adrianna Jannasz

Fot. materiały prasowe

Pałac, jego znani mieszkańcy, autorzy i bohaterowie powieści Bolesława Prusa czy Stefana Żeromskiego - stali się tłem i inspiracją do stworzenia najnowszej mini kolekcji Tomasza Ossolińskiego. Projektant idealnie odnalazł się w liczącym ponad 200 lat wnętrzu i zaprezentował charakterystyczną dla siebie ponadczasową klasykę.

Fot. materiały prasowe

Kolekcja jest różnorodna i osadzona w klasycznych barwach. Tomasz Ossoliński zaprojektował cztery modele dla kobiet i dwa dla mężczyzn. Na największą uwagę zasługuje sukienka w kolorze złotym, która została wykonana z cienkich sznureczków.

Oprócz prezentacji mini kolekcji Tomasza Ossolińskiego, spotkanie było zarówno okazją do rozmów na temat historii, literatury jak również kuchni.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: materiały prasowe

Dunst wiosna-lato 2018

Jagoda Lisiak

 Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

Mazury a wraz z nimi gładka tafla jeziora, zaciemnione ogrody i plaża. Te wszystkie miejsca są częścią polskiej marki DUNST. Twórczynie brandu Alicja Danowska i Agata Królik konsekwentnie balansują pomiędzy betonową Warszawą a zielonymi Mazurami, z których pochodzą.

Nowa kampania to dwa obrazy tych samych miejsc Mrągowa, porównane na przestrzeni lat, od 1960 roku do chwili obecnej. Ukazane na fotografiach widoki pokazują jak zmieniały się Mazury.

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

Marka Dunst skupia się na tym, co subtelne i wielowątkowe. Traktuje modę jako sztukę. Tworzy kolekcje ubrań z modułów, tak, aby tworzyć modele „3” lub nawet „4 w 1”, kolekcje nie przeładowane, a jednocześnie wciąż bogate w detale.

W najnowszych propozycjach marki znajdziemy długie spodnie jeansowe, których długość można regulować za pomocą zamków. Koszule z luźnych w mocno wytaliowane zmieniają się za pomocą nap umieszczonych na plecach. Jest też sporo okryć wierzchnich. Klasyczne płaszcze wyróżniają się plisowanymi panelami, wypustkami na rękawach czy nietuzinkową tkaniną co dodaje im nowoczesnego sznytu.

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

DUNST lubi zakrywać i odkrywać ciało. Nie przypadkowo w kolekcji znalazły się pęknięte szwy a linie rękawa poprzez jego „niedoszycie” tworzą całą formę asymetryczną.

Tkaniny w nowej kolekcji marki można podzielić na naturalne, nowoczesne i techniczne. Jest ortalion, jeans, ale i lekka bawełna. DUNST odważnie nagina reguły tak, aby uzyskać zamierzoną formę, nie idąc na kompromisy. Bawi się konstrukcją, proporcjami i materiałami.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Mateusz Grzelak

KOPI na lato - mini kolekcja kostiumów kąpielowych

Jagoda Lisiak

Mini kolekcja kostiumów kąpielowych marki KOPI/fot. materiały prasowe

Początkowo stworzyła je tylko na własne potrzeby i użyła w kampanii swojej biżuterii. Po premierze sesji i zainteresowaniu jakie wzbudziły wśród oglądających, Natalia Kopiszka postanowiła rozpocząć produkcję strojów kąpielowych.

Najnowsze dzieło marki KOPI to jednoczęściowe, zawiązywane na biuście kostiumy. Inspirowane francuskim szykiem, jak na razie dostępne są w dwóch kolorach: miętowo-oliwkowym oraz głębokiej czerwieni.

Subtelne wycięcie i lekki połysk idealnie oddają klimat francuskiej, eleganckiej Riwiery. Dziewczęca kokarda natomiast, dodaje całości uroku i powabności.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: materiały prasowe