contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Bizuu Après-Midi zima 2017

Adrianna Jannasz

Bizuu Après-Midi aima 2017 /fot. Asia Typek

Z okazji Świąt duet Bizuu przygotował nową odsłonę kolekcji Après-Midi. 

Z ruchliwych i zatłoczonych ulic Nowego Yorku przenosimy się w świat małych kawiarnianych stoików, brukowanych uliczek i romantycznie zawieszonych mostów. Zimowa kampania Après - Midi osadzona została w scenerii magicznego, lekko zmrożonego Paryża.

Paris Mon Amour to linia zaprojektowana z myślą o kobiecie, która lubi łączyć elegancje z charakterystycznym dla marki dziewczęcym urokiem. 

Bizuu Après-Midi aima 2017 /fot. Asia Typek

Inspiracją stał się motyw cyrkowy. Swoje odzwierciedlenie znalazł w postaci printów na bluzach, spodniach i sukienkach. Klasyczne kroje sukienek zostały wzbogacone tkaninami w kratę czy groszki. W kolekcji nie zabrakło stałej pozycji jaką są bluzy. Tym razem ozdobione w autorski haft z motywem cyrkowym. Pojawiły się także koszulki z napisem Bizuu Paris.

Bizuu Après-Midi aima 2017 /fot. Asia Typek

Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak nie rezygnują z kojarzonym dla marki różem oraz pastelowymi barwami. Wprowadzony dodatkowo został modny w tym sezonie kolor bordo oraz złoto, w postaci haftów.

Najnowsza linia Après-Midi skierowana jest do kobiet, które cenią sobie wygodę, jednocześnie chcąc wyglądając szykownie i modnie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Asia Typek

Najnowsza kolekcja torebek SABRINY PILEWICZ x MARTINI "LA GRANDE BELLEZZA"

Adrianna Jannasz

Najnowsza kolekcja torebek Sabriny Pilewicz x Martini /fot. materiały prasowe

Sabrina Pilewicz słynąca z zamiłowania do Włoch swoją najnowszą kolekcje dedykuje temu miejscu. W tym sezonie Sabrina zabiera nas w podróż do Florencji, gdzie powstał pierwszy model torebki – Firenze. 

Najnowsza kolekcja torebek składa się z czterech modeli, zainspirowanych konstrukcją kufra oraz miękkich toreb podróżnych w stylu vintage. 

Najnowsza kolekcja torebek Sabriny Pilewicz x Martini /fot. materiały prasowe

Pierwsze ujęcia zostały zrobione na tle katedry Santa Maria del Fiore we Florencji - kolebce włoskiego renesansu, która nie tylko nasyca artyzmem, zaraża energią, ale również pachnie galanterią skórzaną. Kolejne ujęcia zostały zrobione w niewielkiej miejscowości Riomaggiore, która słynie z malowniczych, wręcz bajkowych kolorowych domków.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Materiały prasowe

Kulisy najnowszej kampanii Sabriny Pilewicz x Martini "La Grande Bellezza"

Jagoda Lisiak

Kulisy kampanii Sabriny Pilewicz x Martini "La Grande Bellezza"/fot. Sebastian Cviq

Sabrina Pilewicz po raz kolejny zabiera nas w fascynującą podróż do Włoch. Tym razem do Florencji. W jakim celu? To właśnie tam powstała kampania jej najnowszej kolekcji torebek „Le Grande Bellezza”.

Nie bez powodu projektantka wybrała to miasto leżące pośrodku Włoch. Jest ono dla niej sentymentalne i wyjątkowe. Tam stworzyła swój pierwszy model torebki – Firenze, który był projektem na egzamin zaliczeniowy. Od tego momentu zaczęła się jej włoska przygoda, którą ma możliwość kontynuować również z włoską marką Martini. 

Florencja to również miejsce, które pachnie galanterią skórzaną, gdyż ulokowane są w niej rodzinne manufaktury oferujące skórzane wyroby wysokiej jakości.

Część ujęć powstała w Riomaggiore – w Cinque Terre, które słynie z malowniczych domków i jednego z najpiękniejszych widoków na morze.

Kolekcja „Le Grande Bellezza” to efekt kontynuacji współpracy z Martini. Składają się na nią cztery modele przypominające konstrukcją kufer oraz miękkie torby podróżne. Wszystkie w odcieniach logo włoskiej marki.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Sebastian Cviq