contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kampania kolekcji "Latina" Roberta Kupisza

Jagoda Lisiak

Kampania wizerunkowa kolekcji “Latina” Roberta Kupisza/fot. Zuza Krajewska

„Libre” czyli wolny to hasło przewodnie kolekcji „Latina” Roberta Kupisza. Najnowsza propozycja to miks cekinów, dżinsu i motywu moro. Kolekcja jest zróżnicowana jak życie i kultura Latynosów, które były inspiracją do jej stworzenia. Projektant nie brał pod uwagę tylko najlepszych aspektów ich życia jak gorące tańce i karnawał, ale także codzienną rzeczywistość jaką są wojny gangów i przemoc.

 Nie przypadkowo kampanię wizerunkową zrealizowano w miejskich przestrzeniach, w których funkcjonuje każdy z nas, bez względu na to do jakiej grupy społecznej należy. Bohaterami sesji została grupa indywidualistów, których nie da się zaszufladkować, obywateli świata bez przynależności.

 Autorem zdjęć jest fotografka Zuza Krajewska.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Zuza Krajewska

LeBRAND jesień-zima 2018/19

Jagoda Lisiak

fot. Anka Zarzycka

Marka LeBrand dała się poznać jako proponująca ubrania klasyczne w nowoczesnym wydaniu. I tym razem w kolekcji na nadchodzący sezon jesień-zima 2018/19 nie zabrakło  niebanalnych detali i ciekawych krojów.

W najnowszej kolekcji polskiej marki znajdziemy wełniane trencze, mięsiste oversize'owe swetry oraz dwurzędowe marynarki. Są też eleganckie koszule oraz minimalistyczne sukienki. Wszystko w stonowanych odcieniach beżu, granatu oraz czerni i szarości. 

fot. Anka Zarzycka

Klasykę przełamują skóry naturalne. Wężowy print występuje na płaszczu midi z podkreśloną talią, prostej spódniczce czy spodniach z wysokim stanem.

Kolekcje uzupełniają jesienne i zimowe akcesoria. Duże wełniane szaliki, ciepłe czapki oraz kaszkiety, a także skórzane rękawiczki o długości maxi.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Anka Zarzycka


H&M Conscious Exclusive jesień-zima 2018

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji H&M Conscious Exclusive jesień-zima 2018/fot. materiały prasowe

H&M debiutuje nową kolekcją Conscious Exclusive na jesień/ zimę 2018. Ekologiczna linia szwedzkiej marki stawia na materiały, które w co najmniej 50% zostały wykonane z organicznych, pochodzących z recyklingu i nieszkodliwych dla środowiska materiałów. W tym sezonie wprowadzone zostały dwa nowe materiały: kaszmir z recyklingu i aksamit wykonany z poliestru z recyklingu.

Najnowsza kolekcja łączy w sobie życie i podróż utraconych historycznych artefaktów z najnowszą technologią zrównoważonego wytwarzania tkanin. Znajdziemy w niej klasyczne kobiece sylwetki połączone z współczesnym krawiectwem. 

 Kolekcja Conscious Exclusive jesień-zima 2018 swoją premierę będzie miała 27 września i dostępna będzie tylko w sprzedaży on- line na hm.com.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: materiały prasowe