contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

SZYMAŃSKA

Jagoda Lisiak

Kampania marki SZYMAŃSKA na sezon jesień-zima 2018-19/fot. Magdebursky

Projekty marki SZYMAŃSKA to poszukiwanie zmysłowej wygody oraz fascynacja tym, co niepowtarzalne. Założycielka marki - Katarzyna Szymańska tworzy unikatowe, zmysłowe, ręcznie wykonywane swetry. Rękodzieło jest jej pasją, misją i sposobem na życie. Wykonywane przez nią produkty mają nie tylko pięknie wyglądać i grzać ale też otulać wyjątkową miękkością, którą zawdzięczają najwyższym jakościom włóczek, mieszanek wełny dziewiczej, alpaki, kaszmiru albo jedwabnego moheru.

Wszystkie modele swetrów wykonywane i opracowywane są samodzielnie przez Katarzynę. Wytworzenie niektórych modeli zajmuje nawet ponad 100 godzin ręcznej pracy. Niektóre z modeli mają wręcz charakter wieczorowy i wraz z odpowiednimi dodatkami i piękną biżuterią tworzą stylizacje wizytowe.

Kampania marki SZYMAŃSKA na sezon jesień-zima 2018-19/fot. Magdebursky

W najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 2018/19 jak zawsze znalazły się wysokiej jakości swetry. Dominują spokojne kolory jak beż i szary, które przełamane zostały głęboką czerwienią.

W tym sezonie Katarzyna Szymańska proponuje płaszcz swetrowy o oryginalnym splocie, miękki sweter oversize z golfem lub z odkrytymi ramionami a także ponczo w stylu boho o unikatowej plecionej fakturze 3D. Wszystkie ubrania wykonane z wełny, często z domieszką alpaki i moheru.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 
Zdjęcia: Magdebursky

Vicher jesień-zima 2018/19

Jagoda Lisiak

Kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 marki Vicher/fot. Łukasz Pukowiec

Świeży powiew wiatru... czyli marka Vicher powstała z inicjatywy trzech sióstr. Projekty dziewczyn wyrażają tęsknotę za wolnością, naturalną dzikością i porywami serca. Inspirowane są artystyczną bohemą, naturalną nonszalancją i miejskim stylem. 

 W poszukiwaniu chwili, która już minęła, niestrudzone marzycielki wciąż kontynuują swoją niekończącą się podróż, odnajdując piękno w chaosie, w drobnych rzeczach i ulotnych momentach. Tym razem w klimacie orientalnego Marrakeszu.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2018/19 marki Vicher/fot. Łukasz Pukowiec

Główną bohaterka kolekcji na sezon jesień-zima 2018/19 jest szczęśliwa i wolna Berber Girl - indywidualistka, która daje się ponieść marzeniom, intuicji i dzikości serca. To obywatelka świata, która swój świat opiera na kobiecej solidarności i silnych więzach. Delikatna, a zarazem mająca silny charakter i swoje zdanie. Berber Girl nosi w sobie światło i żywioły.

 Kolekcja oparta jest na autorskich, ręcznie malowanych ilustracjach przenoszonych na tkaniny. Bazuje na mocnych akcentach głębokiej czerni aksamitu, jak i delikatnych, zwiewnych jedwabiach. Charakterystyczne dla kolekcji są kobiece formy oraz nonszalanckie zamaszystości.

 Całość przełamana została zadziornymi projektami o męskim pierwiastku, co świadczy o sile i odwadze Berber Girl. W kolekcji znalazły się również wełniane, grube swetry, ręczne plisowania i misternie naszywane zdobienia.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 
Zdjęcia: Łukasz Pukowiec

Sandra Straukaite - FORGET ME NOT

Jagoda Lisiak

Lookbook kolekcji FORGET ME NOT Sandry Straukaite/fot. Tomas Kauneckas

Sandra Straukaite to bez wątpienia jedna z najbardziej uderzających i ideologicznie najsilniejszych projektantek litewskiej mody. Jej klienci to w większości jej bliscy przyjaciele: artyści, projektanci, architekci, reżyserzy filmowi i muzycy – wolni obywatele świata, którzy cenią modę jako sztukę.

Sandra jest absolwentką wileńskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest pomysłodawcą koncepcji i dyrektorem artystycznym festiwalu mody „Mados Infekcija” na Litwie. Postrzeganie mody przez Sandrę przekracza standardowe granice, ponieważ uważa ją za osobistą konstrukcję stanowiącą wyzwanie dla świadomości widzów.

Lookbook kolekcji FORGET ME NOT Sandry Straukaite/fot. Tomas Kauneckas

Jest znana z eksperymentów w zakresie formy oraz innowacyjnego cięcia. Po niezwykłym pokazie na Mercede-Benz Berlin Fashion Week w styczniu 2011 roku, Sandra została uznana za jedną z trzech najbardziej interesujących osób zajmujących się modą podczas tego wydarzenia.

Jej najnowsza kolekcja FORGET ME NOT pokazana została podczas Ukrainian Fashion Week we wrześniu tego roku.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcie: Tomas Kauneckas