contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

20 lat marki Giuseppe Zanotti

Katarzyna Pietrewicz

Mini kolekcja ubrań Giuseppe Zanotti/mat. promocyjne Giuseppe Zanotti

Swoim dorobkiem Giuseppe Zanotti zagwarantował sobie trwałe miejsce wśród wielkich nazwisk projektantów butów takich jak Louboutin czy Blahnik.

Po jego doświadczenie i wizję wielokrotnie sięgały najbardziej znane marki z branży m.in. Proenza Schouler, Roberto Cavalli czy Christopher Kane. 

Mini kolekcja ubrań Giuseppe Zanotti/mat. promocyjne Giuseppe Zanotti

Cztery kapsułowe kolekcje butów w odcieniach złota plus mini kolekcja ubrań, to sposób, w jaki włoski projektant obuwia świętuje 20-lecie swojej marki. 

Kolekcja "Jewel"/mat. promocyjne Giuseppe Zanotti

Pierwsza z kolekcji, o nazwie „Jewel”, została zaprezentowana 15 czerwca 2014 r. i składa się z charakterystycznych dla projektanta płaskich sandałów ozdobionych biżuterią, która od zawsze stanowiła ważny element projektów Włocha.

W tej kolekcji znajdziemy model Cruel Summer zaprojektowany dla Kany'ego Westa na sezon wiosna-lato 2012. 

Model "Cruel Summer" zaprojektowany oryginalnie dla Kanyego Westa na sezon wiosna-lato 2012/mat. promocyjne Giuseppe Zanotti

Pozostałe 3 kolekcje: „Rock’n’Roll”, „Black Stilettos” i „Disco”  zostaną zaprezentowane kolejno we wrześniu i listopadzie 2014 r. oraz w lutym 2015 r.

Każda z kolekcji zawiera kilka z najbardziej rozpoznawalnych projektów z przeszłości. Projektant osobiście wybierał modele najlepiej odzwierciedlające charakter i dziedzictwo marki, która przez ostatnie 20 lat tworzyła nad wyraz kobiece i seksowne buty z nutką rock'n'rolla. 

To właśnie do niego zwracają się takie gwiazdy jak Beyonce i Lady Gaga ze specjalnymi zamówieniami. Współpraca z gwiazdami to chleb powszedni projektanta.

Mimo ogromnego sukcesu Zanotti w dalszym ciągu chce poszerzać swoje możliwości i uczyć się nowych rzeczy, dlatego często podróżuje. Nie zamierza przenosić swojej produkcji do Chin w celu obniżenia kosztów.

Inwestuje swój czas i pieniądze w rozwój włoskiej produkcji butów. Nic dziwnego skoro każdy projekt wychodzący z jego fabryki jest ręcznie robionym, włoskim dziełem sztuki.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

tekst: Katarzyna Pietrewicz

mat. promocyjne Giuseppe Zanotti