contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

303 Avenue jesień-zima 2018/19 "Send me love letters"

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji na sezon jesień-zima 2018/19 marki 303 Avenue/fot. Jonny Seelenmeyer

Najnowsza kampania na sezon jesień-zima 2018/19 marki 303 Avenue została sfotografowana w sercu Katalonii – Barcelonie. Sesja opisuje dzień z życia dziewczyny 303 Avenue, śledząc ją od poranka przy kawie i papierosie, po wieczornego drinka w barze. W opowieści pojawia się motyw listów miłosnych, nawiązujący do nazwy kampanii – „Send me love letters”.

Twarzą 303 Avenue w tym sezonie została Chloe Lecareux – francuska it-girl, którą na co dzień śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób na Instagramie. Subtelna i dziewczęca uroda modelki doskonale podkreśliła klimatyczny i bardzo wysublimowany charakter fotografii. Za obiektywem stanął australijski fotograf – Jonny Seelenmeyer. Jego zdjęcia wykonane zarówno analogiem, jak i starym polaroidem oddają vintage’owy klimat sesji oraz pokazują całe piękno Barcelony. Nieoczywiste kadry przełamują nastrojową aurę i dodają zdjęciom szczypty nowoczesności.

Kampania kolekcji na sezon jesień-zima 2018/19 marki 303 Avenue/fot. Jonny Seelenmeyer

W najnowszej kolekcji marki po raz pierwszy pojawiła się wyrazista czerwień. Dominującym motywem jest print w czerwono-granatowe maki, pojawiający się na spódnicach oraz sukienkach. Tej jesieni dziewczyna 303 Avenue nosi sukienki na ramiączkach w zestawie z oversize’owymi kardiganami, spodnie typu culottes oraz klasyczne koszule.

Projektanci marki nie zapomnieli również o must have tego sezonu – panterce. Spódnicę w zwierzęcy print połączyli z romantycznym topem z bufiastymi rękawami. W kolekcji nie zabrakło także klasycznych płaszczy oraz romantycznych sukienek, z których słynie marka.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcie: Jonny Seelenmeyer