contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Acephala wiosna - lato 2018

Adrianna Jannasz

Acephala wiosna - lato 2018 /fot. materiały prasowe

Marka Acephala swoje dotychczasowe kolekcje prezentowała podczas wydarzeń takich jak: FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, Bureu Seutail w Paryżu, Fabric PR w Londynie czy w Mediolanie podczas Avant Premiere. W tym roku premiera najnowszej kolekcji odbyła się 3 września 2017 roku podczas Mercedes Benz Kiev Fashion Days.

Acephala wiosna - lato 2018 /fot. materiały prasowe

Myślą przewodnią wiosenno - letniej kolekcji było stworzenie „anty-mundurka” do pracy. „Każda z sylwetek kolekcji jest żartobliwą impresją na temat różnych sytuacji zawodowych, etapów pracy twórczej i emocji: „Pisanie maili w łóżku”, „Konferencja na Skypie”, „Prace biurowe”, „Gala networkingowa”, „Załatwianie spraw na mieście”, „Business lunch”, „Deadline”, „Dzisiaj tylko jedno spotkanie”, „Muszę się skupić”, „Potrzebuję przerwy”, „Jedyna dziewczyna w zespole”, „Za dużo pomysłów”.” - czytamy w informacji prasowej.

Acephala wiosna - lato 2018 /fot. materiały prasowe

Najnowsza kolekcja Acephala jest w pewnym sensie opowieścią o kobiecie, która nie maskuje swoich emocji, wręcz przeciwnie - obnosi się z nimi. Kolekcja luźno nawiązuje do formalnego stroju biznesowego.

Kolekcja jest wariacją nad krojami z użyciem dekonstrukcji. Zastosowana została technika patchworku.

Humorystyczne nadruki pojawiające się na koszulkach i spodniach stworzyła Caitlyn Carlisle – ilustratorka z Chicago, znana m.in. ze współpracy z Missoni. 

 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz