contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Alexander Wang dla H&M

Katarzyna Pietrewicz

Alexander Wang, projektant mody/mat. prasowe H&M

Tylko osoba o ugruntowanej pozycji w branży i ze sporym poczuciem humoru, może sobie pozwolić na stworzenie mini pucharu i pierścionka z gwizdkiem. 

mat. prasowe H&M

Alexander Wang może pochwalić się i jednym i drugim, ale na tym jego osiągnięcia wcale się nie kończą. Projektant funkcjonuje jak automat. W tym roku wypuścił aż cztery kolekcje: swoją kolekcję autorską, kolekcję T by Alexander Wang, kolekcję Balenciagi, a także, jako pierwszy amerykański projektant, stworzył kolekcję we współpracy z H&M.

mat. prasowe H&M

Wczorajsza premiera tej kolaboracji, która odbyła się na stadionie w Nowym Jorku, pokazała zupełnie nowe oblicze projektanta. Odzież sportowa, to jest to, czego Wang chciał spróbować od dawna, ale nie miał na to czasu. I tu z pomocą przyszła znana sieciówka. 

mat. prasowe H&M

Dotychczasowe kolaboracje znanych projektantów ze szwedzką marką były kolekcjami, w których twórcy czerpali przede wszystkim ze swoich archiwów, tworząc charakterystyczne dla siebie projekty. Kolekcja Wanga jest pierwszą prawie w całości oryginalną kolekcją, w której młody Amerykanin starał się pokazać coś, czego nie pokazał nigdy wcześniej.

mat. prasowe H&M

Szybko schnące topy, sportowe staniki i legginsy na pewno zadowolą maniaków ćwiczeń. Jednak to piankowe sukienki i kurtki, będzie można niedługo zobaczyć na czerwonym dywanie. 

To w końcu Wang, a to nazwisko na pewno przyciągnie miliony.


Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


tekst: Katarzyna Pietrewicz
fot. mat. prasowe H&M

mat. prasowe H&M