contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Ania Kruk x Coccodrillo

Jagoda Lisiak

Kolekcja biżuterii Ania Kruk dla Coccodrillo/fot. materiały prasowe Ania Kruk 

Marka biżuteryjna Ania Kruk i Coccodrillo – brand specjalizujący się w ubraniach dla dzieci połączyły siły. Nowa kolekcja to początek dłuższej współpracy polskich marek. 

Propozycja na sezon jesień-zima 2016 to łańcuszki, kolczyki i bransoletki wykonane ze srebra rodowanego. Cała kolekcja utrzymana jest w kolorach bieli, pudrowego różu a także szarości. Wyjątkiem jeśli chodzi o zastosowane barwy jest komplet serduszek. Pojawia się tam żywa czerwień. Jest to ukłon w stronę kobiet, które wierzą, że odcień ten przynosi szczęście. 

Kolekcja biżuterii Ania Kruk dla Coccodrillo/fot. materiały prasowe Ania Kruk

Podczas prezentacji kolekcji pokazano trzy linie produktowe: ILUSTRACJE, MINI-ME oraz DLA MAMY. Pierwsza z nich to zawieszki w kształcie zwierzątek. Druga ma podkreślać więzi łączące bliskie osoby. Naszyjniki i bransoletki występują w parach a niektóre z nich są komplementarne, uzupełniają się. Mają one przypominać nam drugą, ważną dla nas osobę, miło nam się kojarzyć. Seria DLA MAMY opiera się na dwóch wzorach naszyjników. Do wyboru są również dwa napisy: „Best Mom Ever” i „Super Mama”. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak