contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Bizuu Apres-Midi 2017

Jagoda Lisiak

Kolekcja Bizuu Apres-Midi 2017/fot. Asia Typek

Kolekcja Apres-Midi 2017 to propozycja dla kobiet, które cenią sportową wygodę i luz. Duet Bizuu połączył te dwie cechy z charakterystycznym dla siebie dziewczęcym urokiem. Tak powstała popołudniowa linia, idealnie nadająca się na letnie podróże i ciepłe popołudnia. 

Gorące wybrzeża Australii okazały się bardzo trafioną lokalizacją dla sesji zdjęciowej. Tamtejsze plaże i tropikalna roślinność były doskonałym tłem dla stylizacji, w których dominują kwiatowe printy i chenill’owe aplikacje. 

Kolekcja Bizuu Apres-Midi 2017/fot. Asia Typek

Po raz kolejny w kolekcji Zuzanny Wachowiak i Blanki Jordan nie zabrakło dziewczęcych fasonów. Są plisy widoczne na pudrowo-różowych spódniczkach i sukienkach, falbany przy bluzie czy kombinezonie oraz ponadczasowa koronka. Nowością jest ozdobna taśma z logo marki. 

Oprócz kwiatowych i roślinnych printów na ubraniach pojawił się też owoc w postaci ananasa. Natomiast gładkie, bawełniane ubrania występują w kolorze niebieskim, zielonym, bordowym oraz standardowo pudrowym różu. 

Nowa linia zawiera również t-shirty z chenille’owymi aplikacjami i napisem #BIZUU GIRL. Marka tym samym dba o przywiązanie klientek do stylistyki brandu. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Asia Typek