contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Bizuu Après-Midi zima 2017

Adrianna Jannasz

Bizuu Après-Midi aima 2017 /fot. Asia Typek

Z okazji Świąt duet Bizuu przygotował nową odsłonę kolekcji Après-Midi. 

Z ruchliwych i zatłoczonych ulic Nowego Yorku przenosimy się w świat małych kawiarnianych stoików, brukowanych uliczek i romantycznie zawieszonych mostów. Zimowa kampania Après - Midi osadzona została w scenerii magicznego, lekko zmrożonego Paryża.

Paris Mon Amour to linia zaprojektowana z myślą o kobiecie, która lubi łączyć elegancje z charakterystycznym dla marki dziewczęcym urokiem. 

Bizuu Après-Midi aima 2017 /fot. Asia Typek

Inspiracją stał się motyw cyrkowy. Swoje odzwierciedlenie znalazł w postaci printów na bluzach, spodniach i sukienkach. Klasyczne kroje sukienek zostały wzbogacone tkaninami w kratę czy groszki. W kolekcji nie zabrakło stałej pozycji jaką są bluzy. Tym razem ozdobione w autorski haft z motywem cyrkowym. Pojawiły się także koszulki z napisem Bizuu Paris.

Bizuu Après-Midi aima 2017 /fot. Asia Typek

Blanka Jordan oraz Zuzanna Wachowiak nie rezygnują z kojarzonym dla marki różem oraz pastelowymi barwami. Wprowadzony dodatkowo został modny w tym sezonie kolor bordo oraz złoto, w postaci haftów.

Najnowsza linia Après-Midi skierowana jest do kobiet, które cenią sobie wygodę, jednocześnie chcąc wyglądając szykownie i modnie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Asia Typek