contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Bizuu MER 2019

Adrianna Jannasz

Fot. Asia Typek

To już po raz czwarty duet Bizuu prezentuje swoją wakacyjną linię Mer.

Niezmiennie kolekcja stanowi źródło inspiracji dla wszystkich kobiet szukających zwiewnych, plażowych, ale jednocześnie niezwykle modowych stylizacji. Bizuu Mer stworzona została z miłości do egzotycznych miejsc, bliskości natury i podróży w głąb siebie.

Fot. Asia Typek

Stałym elementem kolekcji Bizuu Mer jest biała koronka, która również i tym razem zdobi zwiewne plażowe stylizacje – transparentne sukienki , kimono wykończone frędzlami czy mini top ozdobiony chwostami. Miłośniczki printów również znajdą coś dla siebie. Projektantki przygotowały dla nich ciekawe kompozycje z kwiatowych oraz etnicznych motywów, zarówno o długości mini, jak i maxi. Nie zabrakło też romantycznych stylizacji w klimacie egzotycznych podróży. Odsłonięte ramiona i bluzki o krótszym kroju idealnie oddają sielankowy i wakacyjny charakter kolekcji.

Fot. Asia Typek

Kolorystyka kolekcji opiera się głównie na barwach natury. Oprócz bieli znajdziemy w niej beż, soczystą czerwień, pudrowy róż czy błękit.

Fot. Asia Typek

W tegorocznej kolekcji Mer marka Bizuu proponuje kostium kąpielowy w dwóch odsłonach– w wersji jednoczęściowej oraz klasycznego bikini. Oba modele zdobi autorski print złożony z liter’B’.

Kolekcje dopełniają dwie plażowe torby – w wersji plecionej z drewnianym uchwytem oraz w wersji płóciennej, wykończonej frędzlami. Akcesoria Mer dopełnia słomkowy kapelusz z obszernym rondem oraz dwa turbany, które każda Bizuu girl samodzielnie stworzy ze zwiewnej chusty. Występują one w komplecie z kamizelkami w ten sam print.

Tegoroczna linia Bizuu Mer to konsekwentne nawiązanie do stylistyki boho, w której tasiemki z pomponami, hafty, pompony i frędzle, stanowią idealne wykończenie stylizacji.


Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Asia Typek