contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

BOHOBOCO jesień-zima 2016

Jagoda Lisiak

Kampania Bohoboco jesień-zima 2016/fot. Mateusz Stankiewicz

Duet projektantów Bohoboco i w tym sezonie postawił na gładkie materiały. Dodatkowo widoczna jest zabawa formą. Wszystkie ubrania wykonane są w eleganckim i wyrafinowanym stylu. 

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek oparli swoją najnowsza kolekcję na sezon jesień-zima 2016 na grze kształtów i niebanalnym kontraście tkanin. Odważnie połączyli wełnę z muślinami, jedwab z welurem oraz materiały błyszczące z matowymi. 

Kampania Bohoboco jesień-zima 2016/fot. Mateusz Stankiewicz

W kolekcji pojawiają się muślinowe suknie, stylowe marynarki, klasyczne spodnie i spódnice oraz haftowane bluzy. Wszystko w modnych, jesiennych kolorach takich jak burgundy, ciemne zielenie czy granaty. Nie mogło również zabraknąć klasycznej czerni oraz szarości. 

Blask arystokratycznego dworu przenika się z uliczną nonszalancją. Szyk i subtelność widać w każdym jesienno zimowym projekcie marki Bohoboco. 

Twarzą kampanii została muza projektantów Magdalena Jasek. Wybór był oczywisty gdyż naturalna uroda top modelki idealnie współgra z przyrodą, która stanowi tło dla zmysłowych zdjęć autorstwa Mateusza Stankiewicza. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz