contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

CHYLAK wiosna-lato 2017

Jagoda Lisiak

Kampania marki CHYLAK wiosna-lato 2017/fot. Magdalena Łuniewska

Skórzane torebki polskiej marki Chylak stworzone są z myślą o wygodzie kobiet. Są one odpowiednim dodatkiem zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjścia. Staranne wykończenia, metalowe okucia produkowane we Włoszech sprawiają, że produkt cechuje się niezwykłą szykownością. 

Akcesoria wykonane są z włoskich skór tłoczonych we wzory skór węży i krokodyli, które stały się już znakiem rozpoznawczym marki. 

Kampania marki CHYLAK wiosna-lato 2017/fot. Magdalena Łuniewska

Nowością jest skóra tłoczona we wzór łusek pytona, tym razem w odcieniach brązu oraz formy toreb. Motywem przewodnim kolekcji „04” są sztywne torebki z klapką. Liczne przegródki i kieszenie wewnątrz, tworzą je bardzo funkcjonalnymi. Natomiast elegancki charakter nadają całości złote elementy. 

Również kolekcja popularnych worków została rozszerzona o nowe modele. Jest plecak oraz mini worek. Praktyczne ale jednocześnie gustowne. 

Każda torebka ma wybity ręcznie złoty stempel z numerem modelu i serii, co stało się już tradycją marki. Dodatkowo teraz uzupełniony jest on o numer wskazujący na rok produkcji. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Magdalena Łuniewska, Błażej Żuławski