contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

COCHO by Olga Idzik

Jagoda Lisiak

Najnowsza kolekcja marki COCHO by Olga Idzik/fot. materiały prasowe

Olga Idzik - jest absolwentką SAPU Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru i Politechniki Łódzkiej, na wydziale Organizacji i Zarządzania. Swoją autorską markę COCHO by Olga Idzik, stworzyła w marcu 2011 roku.

Jej firma, oprócz kreowania marki COCHO, zajmuje się projektowaniem kolekcji dla firm odzieżowych i koncernów, wprowadzaniem start-upów odzieżowych na rynek, profesjonalnym doradztwem z zakresu projektowania oraz wdrażania kolekcji do produkcji. Ma w swojej ofercie również szkolenia z zakresu analizy i prognozowania trendów w branży odzieżowej.

Kolekcja COCHO by Olga Idzik stworzona jest dla kobiet multifunkcyjnych, świadomie wykorzystujących trendy, w sposób który, nie oddala ich od klasyki. To kompilacja strojów wieczorowych, eleganckich kreacji, noszonych w casual’owej stylizacji również na co dzień. Projektantka do tej kolekcji wykorzystała wełny, modale, tiule i praktyczną wiskozę, tworząc modele podkreślające kobiecość i klasę. Inspiracją do tego pokazu był eklektyzm lat 70-tych i duch epoki romantyzmu. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcie: materiały prasowe