contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

"Dark Wonderland" - pokaz Mariusza Przybylskiego

Jagoda Lisiak

Pokaz kolekcji „Dark Wonderland” Mariusza Przybylskiego/fot. Filip Okopny - Fashion Images

Mariusz Przybylski po raz kolejny w charakterystyczny dla siebie sposób połączył klasykę i nowoczesność. 27 marca przy ulicy Mińskiej 65 w Warszawie odbył się pokaz jego najnowszej kolekcji zatytułowanej „Dark Wonderland”.

Projektant tworzący zarówno modę męską jak i damską zdecydował się na zestawienie romantyczności i mroku. Modelki i modele prezentowali klasyczne looki przełamane dżinsem lub przezroczystościami. W kolekcji na sezon jesień-zima 2018/19 swoje miejsce znalazły też elementy skórzane.

Pokaz kolekcji „Dark Wonderland” Mariusza Przybylskiego/fot. Filip Okopny - Fashion Images

Na wybiegu zobaczyć mogliśmy fuzję kolorów. Czerń połączono z wyraźną czerwienią. Dołożono również granaty, róże i fiolety. Ubrania m.in. bluzy, garnitury i sukienki ozdobione zostały ręcznie wykonywanymi haftami i aplikacjami. Projektant zadbał też o dodatki. Zaprojektował torebki, nerki oraz oversizowe breloki, które były dopełnieniem stylizacji.

Warto dodać, że Przybylski był także autorem koncepcji scenografii złożonej z rusztowań i osobiście wybierał muzykę do pokazu.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images