contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Dunst wiosna-lato 2018

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

Mazury a wraz z nimi gładka tafla jeziora, zaciemnione ogrody i plaża. Te wszystkie miejsca są częścią polskiej marki DUNST. Twórczynie brandu Alicja Danowska i Agata Królik konsekwentnie balansują pomiędzy betonową Warszawą a zielonymi Mazurami, z których pochodzą.

Nowa kampania to dwa obrazy tych samych miejsc Mrągowa, porównane na przestrzeni lat, od 1960 roku do chwili obecnej. Ukazane na fotografiach widoki pokazują jak zmieniały się Mazury.

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

Marka Dunst skupia się na tym, co subtelne i wielowątkowe. Traktuje modę jako sztukę. Tworzy kolekcje ubrań z modułów, tak, aby tworzyć modele „3” lub nawet „4 w 1”, kolekcje nie przeładowane, a jednocześnie wciąż bogate w detale.

W najnowszych propozycjach marki znajdziemy długie spodnie jeansowe, których długość można regulować za pomocą zamków. Koszule z luźnych w mocno wytaliowane zmieniają się za pomocą nap umieszczonych na plecach. Jest też sporo okryć wierzchnich. Klasyczne płaszcze wyróżniają się plisowanymi panelami, wypustkami na rękawach czy nietuzinkową tkaniną co dodaje im nowoczesnego sznytu.

Kampania kolekcji na sezon wiosna-lato 2018 marki Dunst/fot. Mateusz Grzelak

DUNST lubi zakrywać i odkrywać ciało. Nie przypadkowo w kolekcji znalazły się pęknięte szwy a linie rękawa poprzez jego „niedoszycie” tworzą całą formę asymetryczną.

Tkaniny w nowej kolekcji marki można podzielić na naturalne, nowoczesne i techniczne. Jest ortalion, jeans, ale i lekka bawełna. DUNST odważnie nagina reguły tak, aby uzyskać zamierzoną formę, nie idąc na kompromisy. Bawi się konstrukcją, proporcjami i materiałami.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Mateusz Grzelak