contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Giambattista Valli x H&M

Adrianna Jannasz

Co roku, niezmiennie od 2004 roku, szwedzka sieciówka H&M zaprasza do współpracy światowej sławy projektanta/markę, czego efektem jest wspólna limitowana kolekcja. Pierwszy był Karl Lagerfeld. Było też Versace, Maison Martin Margiela czy Stella McCartney. Teraz czas na Giambattista Valli!

Z pochodzenia Włoch, na codzień mieszkający w Paryżu. Giambattista Valli tworzy modę ready-to-wear oraz haute couture. Jego kreacje słyną z przepychu i wszelakiej ilości tiulu. Jego projekty cenią sobie i uwielbiają takie sławy jak Lady Gaga, Kendall Jenner czy Doutzen Kroes.

Fot. materiały prasowe

Premiera kolekcji zaplanowana jest na 7 listopada, ale już w sobotę, 25 maja rusza przedsprzedaż kolekcji! W 12 wybranych sklepach H&M na całym świecie i na stronie online będzie można kupić limitowane sztuki z kolekcji. 

„Jestem niesamowicie podekscytowany tą współpracą. Dzięki H&M będę mógł dotrzeć ze swoją wizją stylu i estetyki do jeszcze szerszego grona odbiorców. Chcę dzielić się swoją miłością do piękna, zapisać się w najpiękniejszych wspomnieniach i być częścią historii miłosnych fanów mody z całego świata” – powiedział Giambattista Valli. 

Fot. materiały prasowe

W kolekcji znalazły się suknie obszyte tiulem, szpilki, dodatki w postaci biżuterii i paska, koszulki, a nawet bielizna. Nie zabrakło też czegoś dla panów. W kolekcji znajdziemy wełniany garnitur czy buty z perłami. Ceny wahają się między 59.99 zł aż do 2000 zł. 

Całej kolekcji przyświeca hasło LOVE, a głównym motywem, który przejawia się w kolekcji jest serce.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Tekst: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: materiały prasowe