contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Haratyk wiosna-lato 2018

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji wiosna-lato 2018 marki Haratyk/fot. Adam Pluciński

Kampania najnowszej męskiej kolekcji Wojtka Haratyka wygląda jak pocztówki z raju. To wspomnienie idealnych wakacji spędzonych na pograniczu włosko-francuskim, kierując się bardziej w stronę Włoch. 

Projektant przenosi nas w iście wakacyjne, kojarzone z beztroską klimaty. Jego kolekcja na sezon wiosna-lato 2018 to starannie wykończone projekty, ubrania stworzone z delikatnych materiałów, które w luźny sposób korespondują z męską klasyką.

Kampania kolekcji wiosna-lato 2018 marki Haratyk/fot. Adam Pluciński

Haratyk paletę barw zaczerpnął z filmów "Jestem miłością" i "Nienasyceni” mistrza włoskiego - Luca Guadagnina. Musztardę połączył ze śliwką, granat z oliwką a lekkie szarości z bielą. 

Lekkie lny, chłodne wełny, jedwab czy miękkie kupro to idealne zestawienie z jeansem. Bezkonstrukcyjne marynarki oraz miękkie koszule dają poczucie niezwykłej lekkości. Pozwalają cieszyć się każdą chwilą letniej aury.  

Przepiękna sceneria, wysokiej jakości materiały ubrań i nieoczywiste kadry. To wszystko połączone w jedną całość tworzy niesamowicie ciekawy obraz, który na nas zrobił ogromne wrażenie. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Adam Pluciński