contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

H&M Conscious Exclusive 2019

Adrianna Jannasz

Fot. materiały prasowe

Kolekcja H&M Conscious Exclusive na wiosnę 2019 została zainspirowana siłami odnowy natury i pełnymi garściami czerpie z innowacji technologicznych – przyjazne dla środowiska są zarówno użyte materiały, jak i procesy produkcji. 11 kwietnia kolekcja zadebiutuje w wybranych sklepach stacjonarnych na całym świecie i na stronie internetowej H&M.

Fot. materiały prasowe

W kolekcji H&M Conscious Exclusive debiutują nowe, przyjazne dla środowiska materiały. W tym sezonie nowościami są Piñatex - naturalny materiał będący alternatywą dla skóry, wytwarzany z włókien celulozy z liści ananasów. BLOOMTM – elastyczna pianka z biomasy z alg, oraz Orange Fiber – jedwabista tkanina ze skórek cytrusów pozostałych po produkcji soków.

„Kolekcja nawiązuje do piękna natury, które staraliśmy się wyrazić we wzorach, zwiewnych fasonach, palecie kolorów i detalach. Przedstawiamy nowe, ekologiczne materiały pochodzenia roślinnego – uszyliśmy z nich wytrzymałą, piękną i modną odzież, która robi wrażenie, a przy tym może być noszona na co dzień” – powiedziała Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor z H&M.

Fot. materiały prasowe

Kolekcja Conscious Exclusive łączy w równych proporcjach glamour oraz innowacje technologiczne, a nowości z kolekcji można nosić zarówno na specjalne okazje, jak i każdego dnia. Kolekcja została zainspirowana pięknem otaczającej nas natury oraz wpływem przyrody na nasze samopoczucie. Projektanci przenieśli piękno minerałów, drzew i kwiatów na żakard oraz zwiewne, wzorzyste tkaniny. W palecie kolorów dominują lawenda, piaskowe odcienie, morski błękit, ciemny turkus i koralowy róż oraz czerń, złoto i srebro.


Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Zdjęcia: materiały prasowe