contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Hush Designers-Premiery Hush

Dominika Ziętara

ACEPHALA

Istniejącą od 2014 roku markę wyróżnia konceptualne podejście do mody i przywiązanie do wysokiej klasy rzemiosła. Szczególnie ważne są krój ubrań oraz detale. Tkaniny robione są na zamówienie albo sprowadzane z zakładów tkackich z Włoch, Francji czy Japonii.

 

balagan

BALAGAN to produkty z wysokogatunkowej skóry, łączące prostą elegancję polskiego wzornictwa z niezobowiązującym uniwersalnym stylem izraelskiej ulicy.

 

BAWSOME

Najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne produkowane w technologii druku 3D. Możliwość indywidualnego doboru kolorów i napisów na zausznikach. 

 

BERENIKA CZARNOTA

 Znakiem rozpoznawczym istniejącej od 2008 roku marki są wysokiej jakości swetry z włoskiej wełny Merino oraz printy drukowane na mieszankach jedwabiu.

 

BODYMAPS

Kostiumy kąpielowe, które pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się latem. Barwna historia zamknięta w prostych formach.

 

BY MY DESIGN

Dzięki platformie By My Design możesz stać się ikoną stylu i stworzyć swoją kolekcję ubrań. Samodzielnie wykreować indywidualny wizerunek. To kolekcja około 1000 kombinacji, eleganckich ponadczasowych form w nowoczesnym wydaniu. 

 

elemnty

ELEMENTY to klasyka w nowym wydaniu. Regularny krój, prostota, starannie dobrane materiały dla współczesnej kobiety i zdecydowanego mężczyzny.

 

ELENA CIUPRINA

Elegancka a zarazem oryginalna odzież dla kobiet. Projektantka nieustannie poszukuje nowych form. 

 

FEJKIEL

Ręcznie robione torby, buty i skórzane akcesoria. Także te na specjalne zamówienie, np. buty ślubne.

 

HARMNNI

Marka Moniki Robaszewskiej pozwalająca nowoczesnym kobietom nieco... zwolnić.  

 

JOANNA ORGANIŚCIAK

Odzież i obuwie - dekonstrukcja klasyki. Rzeczy, które dają wybór i pozostawiają przestrzeń do własnych interpretacji. Udział w HUSH Warsaw jest wyróżnieniem przyznanym podczas Cracow Fashion Week 2015.

 

KAROLINA MARCZUK

Młoda polska projektantka stawia przede wszystkim na konstrukcję ubrań i żywe kolory. Zestawia ze sobą kontrastowe faktury. Nawiązuje do świata sportu.

 

KOSSMANN

Moda dla kobiet aktywnych zawodowo. Najnowsze trendy podane w sposób adekwatny do wymogów biznesowego dress code’u. 

 

LABRADOR FACTORY

Oryginalne akcesoria skórzane tworzone w duchu minimalizmu azjatyckiego wzornictwa. Wykonane ręcznie z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu mogą przetrwać lata. Ich produkcja jest przyjaznych dla środowiska. Zakład zaprojektowany jest tak, by wykorzystywać światło naturalne, posiada system uzdatniania wody i naturalny system wentylacji. 

 

M.CERAN

Męskie marynarki inspirowane stylem włoskiej ulicy. Z wysokiej jakości tkanin – wełny, kaszmiru, jedwabiu. Pozbawione poduszek i podszewki zapewniają komfort. 

 

MONGREI

Jeśli poszukujecie torby, z którą można iść przez życie, duża szansa, że znajdziecie ją właśnie u Mongrei. Najpierw powstał skórzany worek Mika, następnie miejska torba Marie, jeszcze później – niewielka Helene dobra na wycieczki. Ciągle pojawiają się nowe. Na różne okazje, ale ponadczasowe. 

 

MOONS VARSOVIE

Świeże podejście do estetyki ślubnej. Ascetyczne suknie, oprócz których znajdziecie także sukienki i akcesoria do noszenia na co dzień oraz linię dla najmłodszych – MOONS Petites.

 

RAW

Marka w tworząca w duchu slowfashion. Klasyczne ubrania na co dzień.

 

SLEEPLESS IN WARSAW

Piżamy nie tylko do spania. Efektowne i dopracowane w detalach z powodzeniem sprawdzą się także wtedy – kiedy nic nie musimy – podczas leniwych poranków czy wieczornych bitew na poduszki.

 

SUIT DENMARK

Wszystko co najlepsze w skandynawskim designie. Klasyka z wpływami mody ulicznej.