contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

JACOB BIRGE VISION jesień-zima 2016/17

Jagoda Lisiak

JACOB BIRGE VISION jesień-zima 2016/17/fot. Paweł Wyląg

Rewolucja. Tak brzmi hasło przewodnie najnowszej kolekcji marki JACOB BIRGE VISION. Sezon jesień-zima 2016/17 to czas kobiet, walczących o swoje prawa, znających swoją wartość, zbuntowanych rebeliantek. 

Inspiracją do stworzenia kolekcji była sytuacja społeczno-polityczna współczesnego świata. Szybki tryb życia ale też wiele zmian, które zachodzą na każdej płaszczyźnie. W modzie, technologii, polityce. 

Kolekcję tworzą dopasowane sukienki z siatkowego materiału, czarny klasyczny garnitur czy srebrna koszula i sukienka z odkrytymi ramionami. Eleganckim kreacjom luzu dodają sportowe kołnierze i ściągacze. Mocnym akcentem jest czerwony beret, który dopełnia całość stylizacji. 

Dominują ciemne kolory. Klasyczna czerń i odważny burgund przełamane są srebrnymi cekinami oraz metalowymi dodatkami. 

JACOB BIRGE VISION jesień-zima 2016/17/fot. Paweł Wyląg

Plisy i obniżona talia w ubraniach to nawiązanie do estetyki lat 20. i 30. Tym akcentem projektant Jakub Bartnik chciał się odnieść do rewolucyjnego tła historycznego. To właśnie w tym czasie kobiety w większości krajów europejskich uzyskały prawa wyborcze. 

Sesja zdjęciowa również nawiązuje do tematyki kolekcji. Jest utrzymana w klimacie rebel a jej bohaterkami są młode dziewczyny, które gotowe są walczyć o wolność i o swoje prawa. Świadome, silne, nie poddające się narzucanym poglądom misternie opracowują kolejny plan działania. 

W swojej jesienno zimowej odsłonie marka JACOB BIRGE VISION stworzyła obraz kobiety wyzwolonej, świadomej swojego ciała i seksapilu. Po prostu atrakcyjnej. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Paweł Wyląg