contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

JOANNA HAWROT UBIERA HOLLYWOODZKICH AKTORÓW

Adrianna Jannasz

fot. Krzysiek Hawrot

Kimona to zdecydowanie znak rozpoznawalny Joanny Hawrot. Miłość do japońskich krojów zapoczątkowała u projektantki nową drogę, która doprowadziła ją do Meksyku!

30 kimon odgrywają główną role w filmie. Ubrane w nie są grające siostry Carmela Zumbado, Marisol Sacramento, Mariel Hemingway (wnuczka Ernesta Hemingwaya), Alex Meneses i towarzyszący im Jackson Rathbone znany z superprodukcji „Zmierzch”.

fot. Krzysiek Hawrot

Barwy kolorowego Meksyku znalazły swoje odzwierciedlenie w kostiumach, które połączone zostały z japońskim krojem kolekcji #SHUNGA i #SHODO, a także najnowszą kolekcją stworzoną wspólnie z malarką Aleksandrą Waliszewską. 

Film „The Wall od Mexico” jest przypowieścią polityczną o problemie granic, jak i komedią o niekonwencjonalnych kobietach. Opowiada o przesądach, jak i hierarchiach międzyludzkich.

fot. Krzysiek Hawrot

fot. Krzysiek Hawrot

„Współpraca z duetem reżyserskim: Magdaleną Zyzak i Zacharym Cotlerem była dla mnie bezcennym doświadczeniem. Ubieranie takich gwiazd jak Jackson Rathbone czy Mariel Hemingway to ogromne wyróżnienie i wielka przyjemność. Praca w roli kostiumografa i projektanta przy ambitnej produkcji z hollywoodzką obsadą to z pewnością spełnienie jednego z moich twórczych marzeń. Cieszę się tym bardziej, że wracamy z propozycją nowej współpracy przy kolejnym filmie, który kręcony będzie, tym razem, na Malcie” – mówi Joanna Hawrot.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Krzysiek Hawrot