contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Jonathan Saunders nowym projektantem Diane von Furstenberg!

Katarzyna Pietrewicz

Jonathan Saunders/Instagram @fwdaily

To jednak nie Dior, jak spekulowano w kuluarach branży od kilku miesięcy, ale jednak Diane von Furstenberg będzie nowym domem mody, na którego czele stanie Jonathan Saunders, 

Saunders znany jest z innowacyjnych nadruków, niesamowitego łączenia kolorów i zamiłowania do sylwetek lat 50-tych. Projekty sygnowane jego nazwiskiem to przede wszystkim niezwykła uczta dla oka.

Nic dziwnego, skoro jego praca dyplomowa na Central Saint Martin’s otrzymała nagrodę Lancôme Colour i natychmiast zwróciła uwagę brytyjskiego świata mody. Alexander McQueen zlecił mu zaprojektowanie nadruków do swojej najnowszej kolekcji już na 2 dni po zaprezentowaniu pracy dyplomowej. To spod ręki Saundersa wyszedł jeden z najpopularniejszych nadruków w kolekcji McQueena – rajski ptak.

Młody projektant miał szczęście uczyć się od najznakomitszych nazwisk w branży. Praca u boku wspomnianego wcześniej Alexandra McQueena , Christiana Lacroix, czy Phoebe Philo nauczyło go zamieniać pomysły w realne projekty.

Wygląda na to, że dom mody DVF nareszcie doczeka się powiewu długo oczekiwanej świeżości!

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Tekst: Katarzyna Pietrewicz

Jonathan Saunders z modelki prezentującymi ostatnią kolekcję jego marki/Instagram @netaporter