contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kampania BIZUU na sezon jesień-zima 2019/20

Adrianna Jannasz

Fot. Łukasz Pukowiec

 Kampania BIZUU na sezon jesień/zima 2019/20 odbyła się w scenerii PRL-owskich blokowisk. W tych codziennych okolicznościach fotograf Łukasz Pukowiec przenosi nas do wyjątkowych lat 80tych, gdzie dominują stonowane, lecz odważne kolory oraz autorskie, kwiatowe printy. Przestrzeń kampanii to nieprzypadkowy wybór, który niczym wehikuł zabiera nas na ulice miasta zatrzymanego w czasie tamtych lat.

Fot. Łukasz Pukowiec

Printy z kolekcji jesień/zima 2019/20 stworzone przez BIZUU, to w dalszym ciągu hołd wielobarwnym florystycznym zestawieniom. Ciemne, wyraziste kwiaty, które tworzą malarskie obrazy na każdej z sukienek czy plisowanych spódnic, przenoszą nas do wspomnianych lat 80tych. 

Grochy, kraty, drobne pnącza i bukiety tworzą jesienną odsłonę BIZUU. Nostalgiczny klimat kolekcji w połączeniu z subtelnymi detalami to niejako powrót do przeszłości w zupełnie nowym, świeżym wydaniu. Printy BIZUU cechuje energetyczne i nietuzinkowe rozwiązanie opierające się na relacji subtelnego akcentu kwiatowego i bardzo mocnego tła - błękitu, czerwieni czy czerni. 

Fot. Łukasz Pukowiec

Kobieta BIZUU tej jesieni będzie zmysłowa i romantyczna, dzięki modelom podkreślającym biodra i talię, które po raz kolejny udowadniają swoją ponadczasowość.  W kolekcji znajdziemy dłuższe sukienki, które znakomicie sprawdzą się w jesiennych stylizacjach z cieplejszym swetrem. Nie zabraknie też modeli z koronki, która obok falban definiuje prawie każdą kolekcję BIZUU.
Kolekcję sukienek dopełniają charakterystyczne dla marki dziewczęce mini, wzbogacone falbaną czy szerszym, bufiastym rękawem. Ogromny wybór sprawia, że każda kobieta znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. 

Jak przystało na lata 80te nie mogło zabraknąć obszernej marynarki w zestawie z sukienką mini. Dodatkowo motyw delikatnej czerwonej kratki wprowadza nas w klimat tamtych czasów. Kratka zdobi pozostałe dwa modele sukienek – mini z długim rękawem czy równie dopasowaną do sylwetki midi z rozkloszowanym dołem. Obecna jest również na swetrach i płaszczach.

Fot. Łukasz Pukowiec

Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak jak zawsze postawiły na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, używając do ich stworzenia wyjątkowych tkanin pochodzących z Włoch i Francji, wśród których znajdziemy żorżetę, jedwabie czy delikatne koronki, jak również  jeans, moher czy autorskie printy na szlachetnych podkładach. Każdy element kolekcji jest wyjątkowy i szyty w Polsce.

Pierwsze modele z kolekcji dostępne w sprzedaży od 4 września w butikach stacjonarnych marki oraz sklepie online www.bizuu.com

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Zdjęcia: Łukasz Pukowiec