contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kapsułowa kolekcja Bizuu x Barbie

Jagoda Lisiak

Kapsułowa kolekcja Bizuu x Barbie/fot. Maciej Nowak 

Po Atomówkach przyszedł czas na Barbie! Ikonę mody, lalkę, która towarzyszy dziewczynkom od najmłodszych lat, wspierając je w kształtowaniu własnego stylu, gustu. W to, w co ją ubierzemy zależy od nas samych, od naszego pomysłu. 

Motto Barbie „YOU CAN BE ANYTHING” idealnie odzwierciedla wizje polskiej marki Bizuu. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak projektują dla kobiet odważnych, silnych a także nie bojących się eksperymentować z modą. 

W kapsułowej kolekcji znaleźć można klasyczną marynarkę z cygaretkami, kurtkę typu bomber, płaszcz. Pojawiły się również sukienki z printem Barbie, białe t-shirty z cekinowymi nadrukami oraz jeansy typu boyfriend. Podobiznę lalki, projektantki przeniosły na dzianinowe bluzy, skórzane kurtki czy kolorowe swetry. 

Kapsułowa kolekcja Bizuu x Barbie/fot. Maciej Nowak

Barwne ubrania to to co duet Bizuu lubi najbardziej. Oczywiście dominuje kojarzony z marką róż. Jest fiolet ale również czerń, która dodaje stylizacjom rockowego charakteru. 

Dopełnieniem stylizacji są trampki z nadrukiem w różowy print Barbie, które powstały we współpracy z marką Badura. 

W kampanii zobaczyć możemy 15 modelek, które różnią się osobowościami, sylwetką czy typem urody. Bo przecież każda z nas jest inna, na swój sposób piękna!

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Maciej Nowak