contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kolekcja "FIRST LOVE SECOND SEX; FIRST SEX SECOND LOVE" Łukasza Jemioła

Jagoda Lisiak

Sesja wizerunkowa kolekcji „First love second sex; first sex second love” Łukasza Jemioła/fot. Mateusz Stankiewicz

Łukasz Jemioł tuż przed Walentynkami wypuszcza swoją najnowszą linię z serii Basic. Kolekcja „First love second sex; first sex second love” nawiązuje do pierwszych uczuć i doznań. 

Seria ubrań składa się z bluz damskich i męskich, t-shirtów oraz jedwabnych kurtek typu bomber. Projekty występują w ulubionych przez projektanta kolorach: bieli, szarości, czerni oraz kojarzącej się z uczuciem miłości czerwieni. 

Projektant pozostawia odbiorcy prawo wyboru. Na swoich ubraniach proponuje dwa hasła: “First love second sex” lub “First sex second love”, które odnoszą się do pierwszych doznań ale również do sumy własnych przeżyć. Każdy może je zinterpretować na swój własny sposób. 

Bluza z kolekcji „First love second sex; first sex second love” Łukasza Jemioła/fot. Mateusz Stankiewicz

Hafty nawiązują do ważnych, podstawowych w życiu emocji, których ludzie doświadczają na co dzień. Również ubrania z kolekcji Basic Łukasza Jemioła stanowią bazę garderoby, są rzeczami na co dzień. 

Na zdjęciach promujących tę kolekcję przedstawieni zostali ludzie i emocje, nie produkty. Bohaterowie sesji zostali ukazani w naturalny i prawdziwy sposób. Interpretują hasła z najnowszej kampanii, które stanowią ich jedyny ubiór. 

Sesję wizerunkową wykonał fotograf Mateusz Stankiewicz. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Fot. Mateusz Stankiewicz