contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kolekcja Kenzo x H&M

Adrianna Jannasz

Lookbook Kenzo x H&M

13.10.2016 roku w showroomie H&M w Warszawie miała miejsce prezentacja kolekcji Kenzo x H&M.

Dyrektorzy kreatywni - Carol Lim i Humberto Leon przy tej współpracy zajrzeli w archiwa marki i stworzyli kolekcje przywracając kultowe sylwetki, wzory, kroje w nowym, świeższym wydaniu. 

W kolekcji Kenzo x H&M króluje zabawa i kolorowe nadruki, w której słowa jak nuda czy minimalizm nie istnieją. 

Kolekcja skierowana jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Damska linia w swojej ofercie ma kimona, liczne falbanki, zwierzęce printy, które są widoczne na niemal każdym looku. W kolekcji nie zabrakło również bluz z naszytym, odświeżonym motywem tygrysa, otoczonym napisem KENZO JUNGLE PARIS. W kolekcji widoczna jest długa sukienka z falbanami, która w całości wykonana jest z wzorzyście tkanych wstążek i jak możemy wyczytać z informacji prasowej: „W oryginale wykonano tylko dwie takie sukienki, w związku z tym jej nowa wersja będzie łakomym kąskiem dla kolekcjonerów mody”.

Lookbook Kenzo x H&M

Akcesoria jak cała kolekcja jest również przepełniona wzorami i kolorami. Rękawiczki, buty, etui na laptopa, biżuteria, skarpetki, torby, czapki, breloki - to wszystko tryska energią i mocno przyciąga uwagę. Niemniej jednak akcesoria są funkcjonalne i swoim charakterem ożywią nie jedną stylizację.

Męska kolekcja Kenzo x H&M jest równie barwna jak damska. Pojawiły się w niej nylonowe i dwustronne kurtki. Część rzeczy została poddana metamorfozie, jak np. koszula, która została przekształcona w kurtkę, dzięki dodaniu podszewki i zamka w nadruki zwierzęce.

Kobiecym detalem w kolekcji były zdecydowanie falbany, które są hołdem dla twórczości założyciela marki - Kenzo Takady, który projektując łączył różne światy. Natomiast w kolekcji męskiej kluczowym elementem jest motyw tygrysa, który oprócz pojawienia się na bluzach, swoje miejsce znalazł jako element zamka, służąc jako uchwyt. 

Jednogłośnie można stwierdzić, że jest to najbardziej wyrazista kolekcja H&M przy współpracy z największymi domami mody na świecie. 

Kolekcja Kenzo x H&M trafi do ponad 250 sklepów 3 listopada 2016 roku i będzie dostępna również online.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Tekst: Adrianna Jannasz