contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kolekcja pret-a-porter Be my Lilou jesień-zima 2016/17

Jagoda Lisiak

Lookbook kolekcji pret-a-porter Be my Lilou jesień-zima 2016/17

Dom mody Lilou wprowadza na rynek kapsułową kolekcję pret-a-porter. Ubrania będą idealnym dopełnieniem biżuterii, która znajduje się w ofercie marki. 

Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet wrażliwych, które cenią wysoką jakość produktów i wyróżniają się wyjątkowym stylem. 

Od teraz klientki marki będą mogły tworzyć „total looki”. W jednym miejscu dostępne dla nich będą ubrania, akcesoria oraz biżuteria z wybranym przez nich grawerunkiem. Pozwala to na personalizację oraz tworzenie unikatowych wyrobów. 

Lookbook kolekcji pret-a-porter Be my Lilou jesień-zima 2016/17

Inspiracją do stworzenia kolekcji była kobieta tajemnicza, która skrywa w sobie sekret. Odwiedzając Paryż, zachwycona jest enigmatycznym klimatem tego miasta i jego elegancją. Takie same są jej ubrania – zmysłowe i szykowne ale jednocześnie nie przekraczające granic dobrego smaku. 

Kolekcja, która powstała we współpracy z projektantką Anną Poniewierską jest sensualna oraz bardzo kobieca. Składa się głównie z sukienek wykonanych z takich tkanin jak satyna, żakard czy wełna. Zdobionych cekinami, urozmaiconych koronką, plisami a także falbanami. Są więc projekty i na co dzień i na wieczorne wyjście. 

Lookbook kolekcji pret-a-porter Be my Lilou jesień-zima 2016/17

Uzupełnieniem kolekcji jest bluzka z delikatnym wiązaniem, jasne płaszcze oraz skórzana spódnica. 

Projekty wprowadzone przez Magdalenę Mousson-Lestang, założycielkę Lilou podkreślają indywidualny charakter pewnych siebie marzycielek. Wraz z delikatną biżuterią stworzą ponadczasowe stylizacje. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak