contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kolekcja wakacyjna BIZUU MER 2017

Jagoda Lisiak

Kampania kolekcji BIZUU MER 2017/fot. Łukasz Pukowiec

Sezon wakacyjny z marką BIZUU rozpoczęty!

Kapsułowa kolekcja polskiego duetu projektantek składa się z romantycznych kreacji utrzymanych w klimacie dalekomorskich podróży. Są plisowane, lekkie tkaniny, eteryczne prześwity a kobiecości dodają przezroczyste koronki. 

Latem kobieta BIZUU będzie nosić zarówno krótkie sukienki z odkrytymi ramionami jak i zwiewne maxi. Alternatywą mogą być mini spódniczki zestawione z krótkim topem odsłaniającym brzuch lub kimono. 

Obok gładkich kreacji zobaczyć możemy printy nawiązujące do etnicznych motywów. Nie brakuje też wykończeni w podobnym klimacie. Urozmaiceniem są pompony, frędzle czy kontrastowe taśmy. 

Kampania kolekcji BIZUU MER 2017/fot. Łukasz Pukowiec

Kolorystyka ubrań tym razem nie opiera się głównie na różu, ale na różnych odcieniach niebieskiego. Od błękitu, przez granat aż po samą czerń. Jest też świeża biel. 

Jak na sezon letni przystało – w kolekcji pojawiają się też stroje kąpielowe w florystyczne wzory. Do wyboru jest wariant jednoczęściowy lub dwuczęściowy, również z majtkami o wyższym stanie. 

Autorem sesji zdjęciowej wykonanej na greckiej wyspie Zakynthos jest Łukasz Pukowiec. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Łukasz Pukowiec