contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kolekcja ZUO CORP+ na 2016 rok

Jagoda Lisiak

fot. Adam Pluciński

„Żyj tak jak chcesz” – to motto najnowszej kampanii marki ZUO CORP+ na 2016 rok. Brandu, który jest kontynuacją ZUO CORP. 

Projektant marki Bartek Michalec i Brand Manager Łukasz Laskowski skupili się na podkreśleniu wolności wyboru i indywidualności. Na wartościach, dzięki którym ludzie mogą czuć się szczęśliwi. 

Wszystkie ubrania są utrzymane w duchu gender – brakuje podziału na „damskie” i „męskie”. Szyte z najwyższej jakości tkanin, sprowadzanych z Włoch i Japonii pasują zarówno młodym kobietom jak i stylowym mężczyznom – wszystkim kochającym modę uliczną. 

fot. Adam Pluciński

Denimowe kurtki, spodnie czy bawełniane bluzy zostały zaprojektowane z myślą o osobach odważnych, nie bojących się wyrażać swojego zdania, dla których strój ma nie stanowić żadnego ograniczenia. 

Na zdjęciach wykonanych przez Adama Plucińskiego zobaczyć możemy m.in. Orinę Krajewską – córkę Małgorzaty Braunek i jednocześnie muzę duetu ZUO CORP+ a także modelkę Charlotte Tomaszewską. Całość przedstawia zróżnicowaną grupę osób, które wierzą w siebie i własne możliwości oraz żyją według własnych zasad. 

Marka pokazując najnowszą kampanię wizerunkową informuje, że zrezygnowała z tworzenia kolekcji sezonowych. Zatem pokazywane przez nich ubrania nie będą odnosić się do wybranej pory roku czy okazji.  

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook


Opracowanie: Jagoda Lisiak
Fot. Adam Pluciński