contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kreist wiosna-lato 2017

Jagoda Lisiak

Kolekcja Kreist wiosna-lato 2017/fot. Zuza Krajewska

Kreist to marką pod którą kryją się kolekcje Krzysztofa Stróżyny. Zdolny projektant jest doceniany nie tylko w naszym kraju. Jego kreacje założyła np. ostatnio gwiazda estrady – Lady Gaga, a kolekcje zauważa i docenia brytyjski Vogue.

W Polsce, absolwent londyńskiej Central Saint Martins, został wyróżniony przez magazyn „Twój Styl”, który organizuje plebiscyt Doskonałości Mody. Artysta został wybrany projektantem roku 2016.

Inspiracją do stworzenia kolekcji „Rodeo Glamour” była amerykańska pop-kultura. Kolorowe obrazki, które u nas w latach 80. nie były jeszcze dostępne.

Propozycje na sezon wiosna-lato 2017 to połączenie westernowego klimatu ze sceniczną energią młodej wokalistki. Koszule z żabotem, skórzane ramoneski, czy spodnie typu dzwony to nawiązanie do stylu Ameryki z lat 80. Frędzle, denimowe ogrodniczki oraz skórzane ćwieki to odwołanie do country. Bieliźniane suknie i lakierowane pantofle urozmaicają i „odmładzają” kolekcje, dodając jej nieco drapieżności.

Zdjęcia kampanii wykonała Zuza Krajewska. Fotografie zostały wykonane na tle PRL-owskich wnętrz, aby jeszcze bardziej uwydatnić klimat w którym została stworzona kolekcja.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Jagoda Lisiak

Fot. Zuza Krajewska