contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Ksenia Schnaider wiosna-lato 2019

Jagoda Lisiak

Lookbook kolekcji wiosna-lato 2019 marki Ksenia Schnaider/fot. Dasha Soroka

Kostiumy kąpielowe, szczególnie w post-sowieckiej mentalności, są dziwną mieszaniną kiczu i użyteczności. Ksenia i Antony Schnaider tworzący markę Ksenia Schneider postanowili przełożyć eklektyczną modę plażową na ubrania ready-to-wear. Wykorzystali to, co najlepsze, z obu pozornie przeciwstawnych cech, aby stworzyć najlepszą współczesną modę - gdzie nie musisz rezygnować z praktyczności.

Sylwetki w kolekcji na sezon wiosna-lato 2019 są bardzo wyraźne: wśród nich szorty, sukienki, spódnice w kształcie litery A i t-shirty. Nacisk kładziony jest na kamizelki utylitarne, sukienki i dżinsy. Jednak elementem najbardziej przykuwającym wzrok jest obfitość sekwencji i dżinsowa tkanina w gepardzi wzór.

Do tej pory projektanci tworzyli głównie płaszcze, marynarki, szorty, spódnice i gorsety, które były wykonywane z jeansów vintage. Począwszy od następnej wiosny, oprócz charakterystycznego dla nich demi-denims, w ofercie marki dostępne będą również przerobione szerokie i wąskie dżinsy.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Dasha Soroka