contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Kulisy najnowszej kampanii Sabriny Pilewicz x Martini "La Grande Bellezza"

Jagoda Lisiak

Kulisy kampanii Sabriny Pilewicz x Martini "La Grande Bellezza"/fot. Sebastian Cviq

Sabrina Pilewicz po raz kolejny zabiera nas w fascynującą podróż do Włoch. Tym razem do Florencji. W jakim celu? To właśnie tam powstała kampania jej najnowszej kolekcji torebek „Le Grande Bellezza”.

Nie bez powodu projektantka wybrała to miasto leżące pośrodku Włoch. Jest ono dla niej sentymentalne i wyjątkowe. Tam stworzyła swój pierwszy model torebki – Firenze, który był projektem na egzamin zaliczeniowy. Od tego momentu zaczęła się jej włoska przygoda, którą ma możliwość kontynuować również z włoską marką Martini. 

Florencja to również miejsce, które pachnie galanterią skórzaną, gdyż ulokowane są w niej rodzinne manufaktury oferujące skórzane wyroby wysokiej jakości.

Część ujęć powstała w Riomaggiore – w Cinque Terre, które słynie z malowniczych domków i jednego z najpiękniejszych widoków na morze.

Kolekcja „Le Grande Bellezza” to efekt kontynuacji współpracy z Martini. Składają się na nią cztery modele przypominające konstrukcją kufer oraz miękkie torby podróżne. Wszystkie w odcieniach logo włoskiej marki.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Sebastian Cviq