contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Let's Play the Game - pokaz PILAWSKI wiosna-lato 2018

Jagoda Lisiak

Pokaz kolekcji marki PILAWSKI na sezon wiosna-lato 2018/fot. Filip Okopny - Fashion Images

18 maja w postindustrialnych wnętrzach katowickiej Fabryki Porcelany swoją drugą kolekcję pokazał młody projektant Bartosz Pilawski. Pokaz miał formę prezentacji. Modelki i modele stali na podwyższeniach a publiczność chodziła wokół nich i z bliska przyglądała się temu spektaklowi. W sezonie wiosna-lato 2018 kobieta PILAWSKIEGO jest energetyczna, beztroska i nieco zdystansowana, a mężczyzna – nowoczesny i nonszalancki.

 Strefa pokazu-prezentacji była podzielona na sekcje i poziomy, gdzie rozgrywały się mini scenki. Wielowymiarowości dodawały rozstawione między modelkami i modelami lustra. Inspiracją do stworzenia kolekcji Let’s Play the Game była podróż projektanta do Bangkoku. Bartosz Pilawski zakochał się w tym mieście od pierwszego wejrzenia. Feeria kolorów, natłok wrażeń, niesamowita energia – to od razu urzekło projektanta. Nie bez przyczyny w kolekcji na pierwszy plan wysuwają się jaskrawe kolory, które przywodzą na myśl neony oświetlające nocą ulice Bangkoku: żółty, fuksja, kobalt czy turkus.

Pokaz kolekcji marki PILAWSKI na sezon wiosna-lato 2018/fot. Filip Okopny - Fashion Images

Główną rolę w kolekcji odgrywają długie, szyfonowe suknie, w zdecydowanych kolorach. Nie zabrakło tu także połyskliwych tkanin, odważnych, które na myśl przywodzą lata 80-te. W kolekcji znalazły się również typowe elementy stroju kojarzące się z latem i beztroską: stroje kąpielowe, tuniki, koszule, krótkie spodenki czy t-shirty. Tu kolorystyka jest bardziej stonowana – total looki w czarno-białe pasy, białe i czarne proste bawełniane koszule, szerokie czarne spodnie czy krótkie spodenki w delikatny deseń.

Dodatkowo projektant na sezon wiosna-lato przygotował również swoje bestsellerowe bluzy z logo w jasnych kolorach oraz koszulki w odświeżonej wersji.

Uzupełnieniem stylizacji pokazu były buty, które Bartosz Pilawski zaprojektował specjalnie dla marki CARINII.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Filip Okopny - Fashion Images

Pokaz kolekcji marki PILAWSKI na sezon wiosna-lato 2018/fot. Filip Okopny - Fashion Images

Backstage pokazu marki PILAWSKI na sezon wiosna-lato 2018/fot. Filip Okopny - Fashion Images