contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Lidia Kalita wiosna-lato 2018 "Secret Garden"

Jagoda Lisiak

Prezentacja kolekcji Lidii Kality "Secret Garden" wiosna-lato 2018 

W październiku zeszłego roku projektantka skupiła się na buntowniczym aspekcie kobiecego charakteru. Tym razem postawiła na kruchość i wrażliwość kobiecej natury. Inspirowała się ich naturalnością.

Wiosenny ogród łączący kwieciste wzory i delikatne materiały. To pomysł Lidii Kality na sezon wiosna-lato 2018.

Projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję w nieco inne formie niż typowy pokaz mody. Zaprosiła swoich gości na kameralną premierę do Studia99 w warszawskim Forcie Mokotów. Modelkom towarzyszyła muzyka na żywo wykonana przez artystów sceny elektronicznej Jacoba A & Romi oraz kwiatowo-geometryczna projekcja wyświetlana w tle.

Prezentacja kolekcji Lidii Kality "Secret Garden" wiosna-lato 2018

W kolekcji pojawiły się kwieciste garnitury, suknie z plisowaniami, jedwabne bluzki z fontaziem a także wiosenny, lekki płaszcz. Stylizacje uzupełniła autorska linia szpilek, również w kwiatowy print.

Modelki prezentowały kwiatowe total looki – stylizacje od stóp do głów pokryte dominującym printem. Nie zabrakło lubianych przez projektantkę przezroczystości, delikatnych koronek i falbanek przyszytych do ramiączek. Całość prezentowała się bardzo subtelnie.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak