contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Limitowana kolekcja Doroty Williams dla Simple CP

Jagoda Lisiak

Lookbook limitowanej kolekcji Doroty Williams dla Simple CP/fot. Daniel Korzewa

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych kostiumografek w Polsce – Dorota Williams, wspólnie z firmą Simple CP zaprojektowała zmysłową i wieczorową kolekcję. Ubrania zostały stworzone do serialu stacji TVN „Druga Szansa”. Jest to pierwsza projektancka współpraca w historii marki.

Projekty Williams wyróżnia wyrazisty i ekstrawagancki charakter. Znana stylistka postawiła na klasyczną czerń, przezroczystości i metalik. Jest elegancko i bardzo stylowo. 

W kolekcji dominującą barwą jest czerń ale absolutnie nie znaczy to o nudzie. Urozmaiceniem są ciekawe i świetnej jakości tkaniny. Sukienki powstały z delikatnego tiulu połączonego z cekinami, spódnice i sweter z materiału z frędzlami. Są też metaliczne garnitury i transparentne bluzki. Jednak głównym modelem kolekcji jest tiulowy płaszcz ozdobiony błyszczącymi aplikacjami. 

Lookbook limitowanej kolekcji Doroty Williams dla Simple CP/fot. Daniel Korzewa

Kolekcję uzupełniają szerokie spodnie, skórzana kurtka czy bluzka z przezroczystymi rękawami. 

Ubrania te idealnie sprawdzą się jako wieczorowe kreacje, ale również jako pojedyncze elementy stylizacji na co dzień. 

Kolekcja została zaprezentowana podczas pokazu mody, który zostanie wyemitowany w finałowym odcinku drugiej serii serialu „Druga Szansa” 21 listopada 2016 roku o godz. 21.30 w stacji TVN. Na drugi dzień, 22 listopada kolekcja sygnowana serialem pojawi się w limitowanych ilościach we wszystkich salonach Simple CP w Polsce. 

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Jagoda Lisiak

Zdjęcia: Daniel Korzewa