contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Łukasz Jemioł "Beloved"

Adrianna Jannasz

Łukasz Jemioł "Beloved"

Po sukcesach bluz i koszulek z napisami: „Hunted”, „Love is basic” czy „First love, second sex”, Łukasz Jemioł rusza z kolejnym projektem - Beloved.

Nowa odsłona linii basic deklarowana jest uczuciom i miłości. Nie bez powodu, premiera odbyła się tuż przed świętem zakochanych.

Łukasz Jemioł "Beloved"

Wyhaftowany napis Beloved, znalazł się na koszulkach, kurtkach bomberkach i wiodących prym w kolekcji bluzach. Ubrania zestawione zostały w prostych, nadających się na codzień barwach - bieli, czerni i pastelach.

„Nowe hasło Beloved określa najbliższych naszemu sercu lub ulubione rzeczy. Wyraża moc więzi, afirmuje czystość i szczerość uczuć. Zawiera same pozytywne emocje, dlatego projekty z tej kolekcji to doskonały pomysł na prezent dla siebie lub bliskich.” –  wyjaśnia projektant.

Łukasz Jemioł "Beloved"

Najnowsza linia basic skierowana jest do kobiet jak i mężczyzn. Przekaz, jak zawsze u Łukasza Jemioła, jest ponadczasowy i uniwersalny.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 

Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Materiały prasowe