contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

FOLLOW DESIGNERS

Łukasz Jemioł wiosna-lato 2018

Adrianna Jannasz

 Fot. Filip Okopny - Fashion Images

 Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Najnowszy pokaz Łukasza Jemioła to ukłon w stronę eterycznego lata. Projektant swoją najnowszą kolekcje pokazał w Praskiej Drukarni i miało to miejsce 8 marca, w dniu kobiet! Jak się okazało, nie przez przypadek, premiera nowej kolekcji odbyła się tego dnia. Na wybiegu pojawiły się wyłącznie damskie sylwetki, co na celu miało zaakcentowanie kobiecości.

Pokaz otworzył utwór „Mystery of Love” z filmu „Call me by your name”, a w trakcie niego na wybiegu królowała biel, która przełamana została szarościami i beżami. Wsród nich znalazły się marynarki i spodnie z lnu czy dzianinowe sukienki.

 Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Nie zabrakło koloru i przywołujących na myśl lata, letnich motywów. Pierwszoplanowym bohaterem stał się egzotyczny ptak, który zapoczątkował podróż Łukasza Jemioła w tropiki. Nie zabrakło żywych kolorów i motywów zwierzęcych, lecz kwintesencją kolekcji był intensywny kolor żółci.

 Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Dominowały lekkie, delikatne i odsłaniające nogi fasony sukienek. Falujące rękawy, odkryte topy wiązane na plecach oraz plisy. Dużą uwagę skupiła na sobie plecionka, która specjalnie dla Łukasza Jemioła była wykonywana w fabryce we Francji.

Nowością były akcesoria: torby z zamszowej skóry – w rozmiarze XXL lub mniejsze na długim pasku, chusty na szyję w stylu ranczo oraz gorsetowe pasy. 

 Fot. Filip Okopny - Fashion Images

Zwieńczeniem kolekcji był gościnny występ Lidii Popiel i Magdaleny Gołdanowskiej, które pokazały, że moda jest dla wszystkich i nie ma ograniczenia wiekowego.

Polub nasz fanpage na FB: DYKF Facebook

 


Opracowanie: Adrianna Jannasz

Zdjęcia: Filip Okopny / Fashion Images